دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

موج جرم و ناهنجاری اینترنتی در راه است

متاسفانه رخوت و سستی در این خصوص حاکم شده و این در حالی است که از یک سو مسئولان مربوطه باید همگام با شتاب تحولات فناوری در فضای مجازی حرکت کنند و از سوی دیگر باید مدیریت کار را آگاهانه و براساس احساس مسئولیت افراد، آنها را تفکیک کنیم؛ ضمن اینکه باید بدانیم که فضای مجازی می‌تواند همه امور حتی حاکمیت کشورها را تحت تاثیر قرار داده و فضای سیاسی و امنیتی آنان را دچار چالش کند.

چگونگی تولد معاونت فرهنگی قوه قضائیه

معاون فرهنگی قوه قضائیه با اشاره به ضرورت‌های درون‌قوه‌ای و برون‌قوه‌ای برای ایجاد معاونت فرهنگی قوه قضائیه تصریح کرد: ۵۰ درصد برنامه‌های معاونت فرهنگی به علت فقدان بودجه کافی اجرا نمی‌شود.

«م.ه» هم مثل رحیمی«خودیِ متهم»است

معاون فرهنگی قوه قضائیه گفت: آقای «م. ه» را نیز خودی متهم می‌دانم؛ چراکه فعلاً از نظر قضایی متهم محسوب می‌شود و نمی‌توانیم بگوییم متخلف است.

جهان تشنه معارف اسلامی است

یکی از مراجع تقلید گفت: انقلاب بر اساس معیارهای اسلامی شکل گرفته است به همین علت باید به دنبال ترویج نگاه دین اسلام نسبت به قوانین قضایی باشیم.

هدف از برگزاری جشنواره «هنر آسمانی» پیوند میان حوزه علمیه و هنرمندان است

در نشست خبری سومین جشنواره‌ ادبی هنری “هنر آسمانی” ویژه طلاب حوزه علمیه که صبح دیروز 19 دی‌ در حوزه هنری برگزار شد، حجت‌الاسلام صادقی با اشاره 19 دی و قیام خونین مردم قم در سال 1356 تصریح گفت: امروز مناسب جشنواره‌ای است که امسال دوره سومش را تجربه می‌کند که دو دوره‌ گذشته آن به فاصله‌ دو سال برگزار شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.