ماجرای تصاویر چهره‌های فرهنگی روی لباس

طراح تی‌شرت‌هایی که در اخیراً بحث‌برانگیز شده است، می‌گوید استقبال از تی‌شرت‌هایی با تصویر سردار سلیمانی بیشتر بوده و در روزهای اخیر 200 تی‌شرت با چهره او به فروش رفته است.

هنری که اساسا دینی است

حجت‌الاسلام پناهیان درباره نقش دینی سینما، توقع روحانیون از سینما و تلویزیون، لزوم تعامل سینماگران با علمای دینی و برخی حاشیه‌های سخنرانی‌های سینمایی‌اش توضیح داد.

ثبت نام حوزه علمیه دارالحکمه زیرنظر پناهیان

مدرسه علمیه شهید آیت الله اشرفی اصفهانی (دارالحکمه) که زیر نظر استاد پناهیان اداره می‌شود، تعداد محدودی طلبه جهت پایه های اول، دوم و سوم می‌پذیرد.

پناهیان:ادبیات قرآن با ادبیات ما مأنوس نیست

پناهیان گفت: وقتی وارد قرآن می‌شوید می‌بینید ادبیات قرآن با ادبیات ما مأنوس نیست. یک طرز نگاه و تفکر در قرآن جاری است. شما بعد از مدتی مأنوس بودن با قرآن، این طرز تفکر را دریافت می‌کنید و یکی از راه‌های هدایت توسط قرآن کریم، همین است.

تفاوت هدایت و تربیت از دیدگاه پناهیان

حجت‌الاسلام پناهیان معتقد است که یکی از تفاوت‌های «تربیت» با «هدایت» مثل تفاوت «بنشینید» با «بفرمایید» است. خداوند با هدایت به انسان کرامت و احترام می‌گذارد.

پناهیان: در مهمانی خدا دنبال چه باشیم؟

کتاب «شهر خدا؛ رمضان و رازهای روزه‌داری» اثر حجت الاسلام پناهیان که انتشارات «بیان معنوی» چاپ هشتم آن را روانۀ بازار نشر کرده است، حاوی نکات و نگاهی نو و کاربردی برای بهره‌برداری بهتر از ماه مبارک رمضان است.

پناهیان: امروز خانواده شهدای هسته‌ای تبدیل به نمادهای ملی شده‌اند

استاد حوزه و دانشگاه گفت: امروز خانواده شهدای هسته‌ای تبدیل به نمادهای ملی شده‌اند.

پناهیان: هیچ قانونی‌ قدرت نهی‌ از‌ منکر را ندارد

پناهیان با بیان اینکه دوگانگی رفتار مسئولان سیاسی سبب ضعف در امر به معروف و نهی از منکر می‌شود، گفت: اگر شعور سیاسی و مدیریتی در کشور وجود داشته باشد، از چندگانگی سیاسی در برابر امر به معروف و نهی از منکر خارج می‌شویم.

آیا پناهیان زمان تشکیل ‏حزب‎الله در لبنان بود؟

اما ایشان حضور پیدا کردند و حضورشان هم بسیار مؤثر و فعال بود، در زمانی که نیاز بود، اسلحه به دست می‌گرفتند و در کنار نیروهای رزمی گردان‌ها می‌جنگیدند و در زمانی که کار تبلیغاتی باید انجام می‌دادند کار تبلیغاتی در لشکر انجام می‌دادند و چون آن روحیۀ معنوی و روحانی ایشان حاکم بر فکر ایشان بود، این بود که …

نقل قول تکان‌دهنده پناهیان از آیت‌الله بهجت

حجت الاسلام علیرضا پناهیان شب گذشته در دانشگاه امام صادق(ع) با بیان اینکه آیت الله بهجت سخنی گفته‌اند که من وحشت می‌کنم که آنرا جدی بگیرم و ان شاءالله برای موعظه ما گفته‌اند. ایشان می‌فرمایند: «همه ما شمر بالقوه‌ایم»، گفت: دفاع مقدس کاری کرد که نوری که در وجود خیلی‌ها بود تجلی کرد. در سختی هاست که تجلی‌های خوب از آدم‌های خوب ظاهر شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.