برکات فیلم «محمد رسول‌الله» برای سینما

مراسم اهدای جوایز برگزیدگان مسابقه فیلمنامه‌نویسی پیامبر رحمت صلی الله علیه و آله و سلم و تجلیل از شهدای دفاع مقدس انجمن سینمای جوانان ایران، با حضور رئیس سازمان سینمایی و جمعی از مسئولان و خانواده‌ی شهدا برگزار شد.

با هزینه کم در مقابل هالیوود مقاومت کردیم

رئیس سازمان سینمایی کشور در برنامه «صبح و گفتگو» گفت: امسال از منظر هزینه‌کرد برای ساخت فیلم ها، یکی از ارزان‌ترین سینماهای دنیا محسوب می‌شویم

آقای ایوبی آب رفته را به جوی بازگردانید

رئیس سازمان سینمایی به جای قانع‌‌کردن اصحاب رسانه به خاطر تصمیم عجیب حذف «برند انقلاب» از بزرگترین رویداد سینمایی کشور در قالب یادداشتی مبهم از برگزاری جشنواره‌‌ای برای سینماهای نزدیک به نگاه سینمای ایران سخن گفته است.

نامه ایوبی و دم خروسی که بیرون زده است

جبهه فرهنگی انقلاب بیش از آنکه سودای سیمرغ داشته باشد سودای فجر در سر می پروراند

رنسانس انقلاب اسلامی در هنرهای تجسمی

رییس سازمان سینمایی در مراسم رونمایی از کتاب «رنگ جنگ ایران و عراق» گفت: انقلاب اسلامی را رنسانس هنر به ویژه در حوزه در حوزه هنرهای تجسمی و مینیاتور عنوان کرده‌اند.

کلاف سردرگم خانه سینما و صنوف

در حالی رئیس سازمان سینمایی با کنایه نسبت به منتقدان برگزاری مجمع عمومی خانه سینما از برگزاری با قدرت آن خبر داد که تنها نهاد متولی غیردولتی سینمایی کشور در آستانه انتخابات هیأت مدیره با سوالات متعددی مواجه است.

تلخی و ناامیدی فیلم‌های جشنواره خسته کننده است

آنقدر حجم تلخی و ناامیدی در فیلم های جشنواره امسال وجود دارد، که خسته کننده شده است. خوب شد اسم سنیمای ما دولت تدبیر و امید است. لابد اگر چیز دیگری بود، پدر ما در می آمد. سینماگران به مردم رحم کنند. دیدن این حجم تلخی، سخت است.

انقلاب اسلامی رنسانس هنر است

رییس سازمان سینمایی با حضور در قم با جمعی از علما و مراجع تقلید دیدار و گفت‌وگو کرد.

«رستاخیر» اکران عمومی می‌شود

حجت الله ایوبی با اشاره به حل شدن مشکلات فیلم سینمایی «رستاخیز» به کارگردانی احمدرضا درویش از آمادگی برای اکران این فیلم سینمایی خبر داد.

مستندساز آینه دار واقعیت باشد

مراسم اختتامیه گردهمایی بین المللی سینمای مستند و باستان شناسی با حضور حجت الله ایوبی و محمد مهدی طباطبایی نژاد با اهدای لوح تقدیر به مستندسازان و باستان شناسان در موزه ملی برگزار شد.