مرثیه‌ای از میثم مطیعی برای حجر بن عدی

به دنبال هتک حرمت به مزار شریف حجر بن عدی در سوریه و جسارتی که به مقدسات اسلامی وارد شد، هیأت میثاق با شهدای دانشگاه امام صادق(ع) با حضور گسترده مردم و محبان اهل بیت(ع) و ارزش‌های اسلامی مراسمی با مداحی میثم مطیعی برگزار کردند.

شعر: حجربن علی ست او نه حجر بن عدی

هر دم، هوس و هوای خود را دارد | این قوم، سر فنای خود را دارد || از نعش مریدان علی می‌ترسند |از نام علی که جای خود را دارد!

سریال «حجر بن عدی» روی آنتن آی فیلم

شبکه آی فیلم قصد دارد سریال «حجر بن عدی» را ۱۰ سال پس از تولید به صورت ویژه بازپخش کند.

مشهدی‌ها در اعتراض به هتک حرمت مقدسات تجمع کردند

پس از حرکت اهانت آمیز تروریست ها و هتک حرمت به مقدسات مسلمانان و نبش قبر صحابی خاص پیغمبر اعظم حضرت محمد(ص)، عصر یکشنبه جمعی از دانش آموزان و دانش جویان و مردم بصیر شهر مشهد مقدس در حرکتی خودجوش و مردمی و با دلی مالامال از غم و اندوه، در اعتراض و محکومیت به این حرکت و در جوار بارگاه ملکوتی حضرت رضا (ع) راهپیمایی کردند.

آیا مقدسات به اندازه آثار سلاطین جور ارزش ندارند؟

یکی معنویت و گرایشهای اصیل اسلامی را آسیب زدند. دیگر اینکه با دامن زدن به اختلافات از اقتدار جهان اسلام کاستند. آنها قصد تخریب و بی احترامی کردن به مقدسات و تشنج آفرینی و اختلاف افکنی بین مذاهب اسلامی را دنبال کردند، اما علی رغم میل آنها کار به جایی رسید که امروز جامعه اسلامی در اوج عزت و اقتدار در خط مقاومت اسرائیل را به زانو درآورده و اکنون که ما دور هم جمع شدیم لحظه های پایانی برای استکبار در حال رقم خوردن است.

مدیحه مطیعی درباره نبش قبر«حجربن‌عدی»

میثم مطیعی در هیات دانشجویی «میثاق با شهدا» دانشگاه امام صادق(ع)، که شب گذشته برگزار شد؛ پیرامون هتک حرمت به مقدسات اسلامی و نبش قبر صحابه حضرت علی(ع) حجربن‌عدی به مداحی پرداخت

حجر بن عدی یک بار دیگر قیام کرد

از منظر طراحان حمله به مرقد و بدن مطهر حجر بن عدی که به انواع امکانات و پوشش‌های اطلاعاتی- امنیتی مجهز بوده‌اند، این حمله صبر شیعیان را به پایان رسانده و آنان را ناشکیبانه وارد میدان می‌نماید. و حال آنکه واکنش به این جنایت متقابلا سبب فعال شدن تندروهای سنی علیه شیعیان و علویان می‌شود و این به جنگی با نتیجه معلوم می‌انجامد.

فیلم: ضریح حرم «حجر بن عدی»

تروریست‌ها طی چند روز گذشته در جدیدترین جنایت خود در سوریه اقدام به تخریب و نبش قبر «حجر بن عدی» یکی از اصحاب خاص پیامبر اکرم(ص) و امیرمؤمنان علی(ع) کردند.

تجمع اعتراض‌آمیز حوزویان‌ قم در فیضیه

تجمع اعتراض آمیز طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در اعتراض به تخریب آرامگاه حجر بن عدی، امروز در مدرسه فیضیه برگزار شد.

تصاویر هتاكان به آرامگاه «حجر بن عدی»

تصاویر تروریست‌هایی که آرامگاه صحابی پیامبر در عدرا در سوریه را تخریب کرده‌ بودند در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.