گزارش تصویری: اختتامیه جشنواره مردمی فیلم عمار

آیین اختتامیه چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار شب گذشته با حضور خانواده معظم شهدا و چهره‌های فرهنگی هنر کشور در سینما فلسطین تهران برگزار گردید.

سیدمجید حسینی مدیرعامل نشر شهر شد

طی احکام جداگانه ای از سوی حجت الاسلام والمسلمین شهاب مرادی، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، محمد مهدی بابایی به سمت معاون اداری و مالی، سیدصادق پژمان به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه و دکتر سید مجید حسینی به عنوان مدیر عامل موسسه نشرشهر منصوب شدند.

هفتمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی برگزار شد

10 ـ 12 ساله بودم که شعری از پدرم را یاد گرفته بودم و خواندم. گفتم «حسین سردار ره دین بود/ عاقبت حق طلبی این بود» من و پدرم را به پاسگاه بردند و مرا به خاطر خواندن این بیت، سیلی زدند و پدرم را هم بازداشت کردند و شکنجه دادند. ما نمی‌توانستیم در زمان شاه نوحه بخوانیم.

اگر رقیه نبود تاریخ اسارت اسرای کربلا انکار می‌شد

حجت الاسلام شهاب مرادی در اجتماع مدافعان حرم ۷ گفت:الان حیاتی ترین مسئله اسلام وجود مبارک حضرت رقیه (س) در دمشق است و دشمنان می خواهند بگویند وی در اینجا دفن نیست اما اگر رقیه نبود و در دمشق دفن نشده بود تاریخ اسارت اهل بیت (ع) را هم انکار می کردند.

چشمانی بارانی شرط ادب به ساحت ارباب

این را یادمان باشد که امام حسین(ع) چه موقع کمک خواست آن موقع که دیگر هیچ یاوری برایش باقی نمانده بود و حتی به اندازه یک نگین انگشتری بر روی بدنش جای سالم باقی نمانده بود آن موقع بود که فریاد هل من ناصر ینصرنی حسین(ع) به آسمان بلند شد بنابراین باید به هوش باشیم برای حسینی رفتن و حسینی زیستن گام اول این است که از دریچه نگاه حسین به زندگی مان طراوتی دوباره بخشیم.

شعبه‌های عاشوراییان در سطح جهان برپا شود

عاشوراییان اصفهان همیشه در سطح کشور به نوآوری، شکوفایی، عبور از فضاهای قدیم و رسیدن به فضاهای نو معروف و مشهور بوده که تا اینجا هم خوب و سالم درخشیده و خود را نشان داده است و خیلی خوب هم توانسته جوانان را دور محور هیأت، منبر و محراب جمع کند.

کلاس مجردهای شهاب‌مرادی برگزار می‌شود

هفتادوچهارمین جلسه «کلاس مجردها» فردا در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

شهاب مرادی از شورای نمایش استعفا داد

حجت‌الاسلام شهاب مرادی، از عضویت در شورای پروانه نمایش وزارت ارشاد استعفا داد.

پیشنهاد شهاب مرادی به خانواده‌های ایرانی

حجت الاسلام مرادی طی یادداشتی به خانواده‌های ایرانی پیشنهاد داد تا برای ترویج رسم حسنه احترام عمومی نسبت به مادر مهربان همه مسلمانان؛ دختران خود را در روز شهادت ام‌المومنین خدیجه کبری علیها سلام؛ به نام ایشان خطاب کنند.

توصیه انتخاباتی شهاب مرادی به مجردها

تا این لحظه حدود هزار نفر برای انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کرده‌اند و این یعنی سی و چند نفر داوطلب برای هر یک از صندلی‌های شورا و قطعا در این بین «سی و یک» نفر انسان شایسته و کارآمد وجود دارند؛ مهم انتخاب شماست. دقت کنید و به شهرت افراد را اکتفا نکنید.