چرا عکس نوه رهبرى از خبرگزارى‌ها حذف شد؟

فرزندان ره بر اما نه تنها در طول اين 25 سال (و يا بهتر بگوييم 35 سال پس از انقلاب) وارد هيچگونه فعاليت اقتصادى نشدند بلکه حتى از حضور در مجامع عمومى و کذا رسانه اى شدن هم پرهيز داشته اند. براى همين هم هست که اگر جستجويى در همين دنياى مجازى کنيم، به جز چند تصوير محدود چيز ديگرى از آنها يافت نمى شود.

عکس: درس خارج‌فقه سید مجتبی خامنه‌ای

«هر چند ایشان به عنوان فرزند آقا شهرت دارند اما خودشان هم آقایی هستند برای خودشان. درس خارج فقه شان معمولا به گونه کنفرانسی است که شاگردان بیان میدارند واستاد تصحیح مینمایند اما درس خارج اصول توسط استاد ارایه میشود. فضا بسیار دوستانه، گرم و ساده است. و بزرگواری ایشان و علمیت ایشان خود دال بر تربیت در خانواده فاضل و معنوی است که با اندک ارتباطی قابل درک است.»

مجتبی خامنه‌ای اخلاقی ‌ترین فردی است که در طول زندگی‌ام دیده‌ام

البته خاطره‌های مفصل دیگری دارم، ولی چون می‌دانم ایشان از بازگویی این مطلب مکدر می‌شوند نمی‌گویم. دقت‌های زیادی در این زندگی انجام می‌شود. مثلا در سفری همشیره‌ام با مقام معظم رهبری به سفر استانی رفته بود. بعد که آمد گفتم نکته جالب چه داری؟ وی گفت: آقا چندین جا را به صورت سرزده و به دور از چشم دیگران برای بازدید رفتند اما نکته عجیب این است که بعد از سفرآقا گفتند همه هزینه‌های سفر شما را از جیب خودم پرداخت کردم اگر جایی با وسیله‌ نقلیه دولتی برای کار خودت رفتی یا خریدی کردی که کسی حساب کرده یا جایی مورد پذیرایی ویژه‌ای قرار گرفتی بگو تا هزینه ان را بپردازم.

افسانه سرایی ضد انقلاب از قدرت سیدمجتبی خامنه‌ای!

در آخرین دروغ پراکنی ضدانقلاب پس از انتشار خبرهایی مبنی بر حصر سران فتنه، یکی از مشاوران همین سران فتنه – که ماه‌هاست به انگلستان پناهنده شده است – در ادعایی جالب و مضحک مدعی شده است که رهبری معظم انقلاب گفته‌اند که مسئولیت جمع بندی هزینه‌های دستگیری رهبران معترضان به انتخابات، با مجتبی خامنه‌ای فرزند ایشان بوده است!