یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

پناهیان: به گردان‌های فیلم‌ساز نیاز داریم

وقت آن رسیده که امروز گردان های مستندساز و فیلمنامه نویس برای بسط ارزش های انقلاب داشته باشیم، اما فعلا حتی یک دسته هم نداریم.

هتاکان به سپاه به دنبال تسويه حساب با نظام هستند

عضو شوراي مركزي قرارگاه عمار با اشاره به نامه هتاكانه محمدرضا خاتمي به فرمانده سپاه پاسداران گفت: اين‌گونه تحركات به‌بهانه سپاه و با هدف هجمه به اصل و كيان نظام صورت مي‌گيرد.

پناهیان: در دوره اصلاحات هر كه از حجاب دفاع كرد متهم به طالبانيسم شد

سياسيون معمولاً به خاطر ترس از عدم مقبوليت از برخورد اصولي با معظل بدحجابي طفره رفته‌اند. در زمان اصلاحات با حاكم كردن فضاي ديكتاتورمآبانه در رسانه‌ها هر فرد به دفاع از حجاب مي‌پرداخت، او را به طالبانيسم متهم مي‌كردند.

پناهيان:‌ درك حقيقت انقلاب اسلامی به بيداری اسلامی منجر خواهد شد

حجت‌الاسلام عليرضا پناهيان گفت: جهان استكبار و استبداد به شدت نتايج انقلاب را كه در رگ و ريشه جهان نفوذ كرده است انكار مي‌كند و به احتمال قريب به يقين، تحولات آينده سرعت بيشتري خواهد شد.

پناهيان: ظهور نزدیک است اما سوءاستفاده از نزديك بودن ظهور غلط است

اخيراً برخي افراد، مقاله مي‌نويسند و مي‌گويند مسائل اخير منطقه چه ارتباطي با ظهور دارد! اصلاً براي انكار نزديك بودن ظهور بابي باز شده است! بعضي‌ها، هم نزديك بودن ظهور را انكار مي‌كنند و هم انكار مي‌كنند كه انقلاب ما ربطي به ظهور داشته باشد. البته طبيعي است كه باب سوءاستفاده از موضوع نزديك بودن ظهور نيز باز است

مشکل تعارض ثروت و معنویت چیست؟

یکی از مشکلات رایج در همۀ جوامع دین‌مدار، تلقّیِ «تقابل دین و دنیا» است. نتیجۀ این تلقی، چیزی نخواهد بود جز اینکه دینداران در عرصۀ دنیا سستی بخرج دهند و دنیا و ثروت آن را صهیونیست‌ها بالا بکشند. اتفاقی که امروز شاهد آن هستیم. یکی از مصادیق تلقی تعارض دین و دنیا، تلقّی تعارض بین ثروت و معنویت است…

واکنش پناهیان به انتشار سی دی «ظهور بسیار نزدیک است»

اخیرا دوستان خیلی از بنده درباره‌ی سی دی «ظهور بسیار نزدیک است» سوال می‌کنند. بنده دخالتی در تولید سی دی نداشته‌ام و نمی‌دانم از کدام سخنرانی بنده استفاده شده است. هر چند اساساً بنده زیاد با پرداختن به «حوادث ظهور» موافق نیستم و تصور می‌کنم بیش از آن باید به «قواعد ظهور» پرداخت.

غلظت در مبارزه با منافقان در عین پرهیز از تهمت و ناسزا

تذکر قوه‌ قضائیه برای رعایت قانون و اخلاق، معنایش این نیست که غلظت مجاهده با نفاق را باید کم کرد. تهمت نباید زد، ناسزا نباید گفت، اما با رفتار منافقانه باید شدیداً برخورد کرد.

پناهیان: ان‌شاءالله این آخرین شهید فتنه قبل از ظهور باشد

امروز از اقصی نقاط دنیا دوستداران انقلاب با ما تماس می‌گیرند و می‌گویند شما در ایران چه می‌کنید؟ آیا نمی‌توانید از پس چند فتنه گر بر بیائید؟ وی در خاتمه گفت: انشاالله این آخرین شهید فتنه قبل از ظهور منجی است.

سکوت نخبگان در برابر مخالفان ولایت، باعث کاهش اقتدار جامعه ولایی است

مشاوررییس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها در مراسم عزاداری بیت رهبری گفت: اگر صداهایی که در جامعه علیه اقتدار ولایت بلند می شود توسط نخبگان پاسخ داده نشود، امید دشمن هر روز بیشتر و به تبع آن فشار و جنایت هایش افزون خواهد شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.