هشدارهای رییس پلیس فرودگاه به حجاج

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور با اشاره به آغاز پروازهای حج تمتع از اول شهریور ماه آتی، هشدارهایی را به زائران ارائه کرد.

سریعتر حضور شیعیان در حج تمتع را ممنوع کنید

امسال نباید عربستان سعودي به شیعیان اجازه حضور در حج تمتع دهد.

تشریح دستورالعمل «حلق بهداشتی» حجاج

رییس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر دستورالعمل تراشیدن موی سر مردان در حج تمتع را تشریح کرد.

هزینه حج تمتع کاهش می‌یابد

نماینده بعثه مقام معظم رهبری در سازمان حج و زیارت از بازنگری در قیمت حج تمتع امسال خبر داد و گفت: بر اساس توافقات انجام شده با بانک ها طی ۱۰ روز آینده مبلغ قابل توجهی به حساب زائران بازگردانده می شود.

خبرهای خوش درباره حج ۹۲

رییس سازمان حج و زیارت از توافق با مقامات عربستان برای افزایش سهمیه های حج در سال آینده خبر داد.

نظر مراجع تقلید نسبت به شبهه ترک حج

طی استفتائی، نظر رهبر معظم انقلاب و حضرات آیات مکارم شیرازی، نوری همدانی و سیستانی درباره تشرف حج تمتع و عمرده مفرده در شرایط کنونی اخذ شد.

دست پنهانی که بازیگران را حاجی می‌کند!

برخی رسانه‌ها به نقل از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس نوشتند وزیر ارشاد هم در پاسخ به پیگیری نمایندگان درباره جزئیات این اعزام، تأکید کرده‌است: «من هم با این کار مخالفم»؛ اظهارنظری که در صورت صحت آن می‌توان مطمئن شد علاوه‌بر سازمان حج و زیارت، وزارت فرهنگ و ارشاد هم علاقه‌ای به تخصیص این سهمیه سالانه نداشته و اساسا تصمیم‌گیری در این‌باره جای دیگری صورت گرفته‌است!

عبادت دهه اول ذی‌الحجه بالاتر از شب قدر

آیت‌الله مجتبی تهرانی می‌گوید: ارزش اعمالی که انسان در دهه اول ذی‌الحجه انجام می‌دهد از جهاد فی سبیل الله هم بیشتر است؛ مگر این‏ که کسی مال، جان و همه چیزش را در جهاد فی سبیل الله ببرد و هیچ چیز را هم برنگرداند.

خاطره آیت‌الله مجتهدی از دعای روح‌بخش کمیل

فردا شب دومین دعای «کمیل» 22 هزار زائر دلسوخته ایرانی در بین‌الحرمین مدینة النبی(ص) مجاور کوچه‌های بنی‌هاشم برگزار می‌شود؛ دعایی که امیرالمؤمنین(ع) خواندن آن را موجب رفع شر دشمنان، افزایش روزی و آمرزش گناهان می‌داند.

به نیت فرزندان شهیدم به حج می‌آیم

مادر چهار فرزند شهید در مدینه نوره می‌گوید: این برای پنجمین بار است که به حج تمتع می‌آیم. یک بار برای خودم حج را انجام دادم و چهار بار برای چهار فرزند شهیدم. من در قبال فرزندانم از خدا هیچ طلبی ندارم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.