پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

دست اندازی طرح تحول سلامت در جیب مردم عمیق تر می شود

به جای آنکه پول حق بیمه مردم در خرید راهبردی خدمات و اجرای طرح سلامت محور پزشک خانواده هزینه بشود و موجب ارتقای سلامت جامعه،کاهش پرداخت از جیب مردم و صرفه جویی در هزینه ها گردد،برای افزایش درآمد قشر خاصی از پزشکان با نام “کارانه های نجومی” ، داروها و تجهیزات برند و درمان های غیر ضرور با بی انضباطی مالی تمام هزینه شده است.

احتمال خطا در حذف یارانه اقشار پردرآمد

وزیر امور اقتصاد و دارایی روند حذف یارانه اقشار پردرآمد جامعه را کند ارزیابی کرد و گفت‌:‌ احتمال خطا در جریان حذف یارانه خانوار وجود دارد.

سامانه اعتراض به حذف یارانه نقدی باز شد

سامانه ثبت و رسیدگی به اعتراضات حذف شدگان از دریافت یارانه نقدی از امروز – سه‌شنبه، پنجم خرداد‌ماه – باز شده و حذف‌شدگان می‌توانند شکایت خود را در این رابطه ثبت کنند.

سخنگو تایید کرد، دفترش تکذیب! +عکس

علیرغم تاکید نوبخت بر حذف 4 میلیون یارانه بگیر از آغاز امسال، دفتر سخنگوی دولت اعلام کرد این خبر صحت ندارد!

یارانه نقدی ۵ گروه درآمدی ناگهان حذف شد

حذف یارانه ۵ گروه درآمدی در حالی در سکوت کامل خبری کلید خورده است که مسئولان سازمان هدفمندی یارانه ها در این باره پاسخگو نیستند.

روحانی ساز حذف یارانه‌ نقدی را کوک کرد

ملت عزیز ایران باید بدانند که یارانه نقدی دوران موقتی دارد و برای این وضع شده که حامل‌های انرژی به نرخ واقعی برسد تا به قشر آسیب‌پذیر کمک شود.

راههای شناسایی و حذف یارانه ثروتمندان

در سوال برنامه مناظره از مردم ، راههای شناسایی و حذف یارانه ثروتمندان و غیر نیازمندان نظر سنجی شد.

شریعتمداری:حذف یارانه بگیران پردرآمد آغاز شد

حذف یارانه بگیران پردرآمد در حالی باید طبق قانون انجام شود که برخلاف گفته معاون اجرایی رئیس جمهور که از آغاز حذف پردرآمدها خبر داده، معاون اول رئیس جمهور معتقد است دولت هنوز به راهکاری برای تفکیک افراد نیازمند و دارا نرسیده است.

کوپنی نمی‌شویم،تنش ایجاد نکنید

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این که سیستم کوپنی در ایران به تاریخ پیوسته است، گفت: با توجه به ذخایر مطمئن کشور طرح موضوعاتی چون بازگشت به سیستم کوپنی جز ایجاد تنش هیچ سودی به حال مردم و کشور ندارد.

پرداخت یارانه نقدی از محل فروش ارز ممنوع شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه صبح امروز (یکشنبه) با تصویب طرحی، پرداخت یارانه نقدی از محل منابع حاصل از فروش ارز را ممنوع کردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.