شما چرا به امام حسین(ع) علاقه داری؟

ویژه برنامه محرمی ده قدم را ببینید و اینجا دلنوشته‌های خود را برای عاشورا بنویسید

کارمندان زن حرم نبوی حق باردارشدن را ندارند

مدیریت حرم نبوی به تمام زنانی که خواهان همکاری با مجموعه حرم نبوی هستند، اعلام کرد : « عدم بارداری» در طول مدت عقدقرارداد یکی از شرایط اساسی برای استخدام آنان محسوب می شود، زیرا فعالیت در حرم نیازمند جنبش فراوان است و این از عهده یک زن باردار خارج می باشد.

در دهه چهارم به قدرت اقتصادی تبدیل می‌شویم

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی گفت: اجرایی شدن سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی باعث می شود دهه چهارم انقلاب دهه خلق یک قدرت اقتصادی با کارآیی بزرگ باشد.

عکس: رونمایی از سه درب حرم امام کاظم (ع)

مراسم رونمایی از سه درب حرم مطهر امام موسی الکاظم (ع) شامگاه یکشنبه با حضور آیت‌الله اسدالله ایمانی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شیراز برگزار شد.

ساخت باب‌الرأس حرم حضرت عباس توسط ایران

معاون اجرایی ستاد بازسازی عتبات عالیات به جهت سپردن پروژه ساخت باب الراس حرم حضرت اباالفضل العباس(ع) به این ستاد، به تولیت حرم حضرت عباس، اطمینان داد که با بهره‌گیری از هنرمندان ایرانی یک اثر ماندگار تقدیم حرم علمدار کربلا خواهد شد.

بازسازی مزار حجربن عدی در ایران

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: مزار حجربن عدی(ع) که مدتی پیش مورد تعرض دشمنان اسلام قرار گرفت به‌زودی توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات بازسازی آن آغاز می‌شود.

تخریب به بهانه توسعه حرم مکی و مسجد نبوی

رژیم سعودی همچنان به بهانه توسعه حرم مکی و مسجد نبوی به تخریب و نابودی آثار تاریخی و برجای مانده از دوره اسلامی ادامه می‌دهد.

مجموعه طرح رضوی -۳

برای بزرگ‌تر دیدن تصاویر، روی آن‌ها کلیک کنید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.