چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

عکس: قفل ضریح مرقد امام خمینی

قفل ضریح مرقد امام خمینی

تشریح برنامه‌ شب‌های قدر در بهشت زهرا

مدیرعامل سازمان بهشت‌زهرا(س) ضمن تشریح برنامه‌های شب‌های قدر در حرم حضرت امام خمینی(ره) گفت: شرکت مترو و اتوبوسرانی در این ایام زائران را جا به جا خواهند کرد.

افتتاح رسمی حرم امام پس از ۲۶ سال!

محمدعلی انصاری در دومین جلسه ستاد بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) به مناسبت بیست و ششمین سالگرد ارتحال افزود: قرار است حرم مطهر امام راحل با حضور مسئولان، مردم و بیت امام(ره) افتتاح شود.

برگزاری سالگرد رحلت سید احمد خمینی

مراسم بزرگداشت بیستمین سالگرد رحلت حجت‌الاسلام سید احمد خمینی با حضور پرشور مردم مومن و ولایی ایران اسلامی در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.

خاکسپاری صادق طباطبایی در حرم امام

پیکر مرحوم سیدصادق طباطبایی برادر همسر مرحوم سیداحمد خمینی، صبح پنجشنبه ۷ اسفند از مقابل حسینیه جماران تشییع و در حرم امام خمینی(ره) به خاک سپرده می‌شود.

مستند «حرم امام خمینی» روی آنتن تلویزیون

“گنبد” ساخته حمید مجتهدی با موضوع شکلگیری حرم امام (ره)، تاریخچه و چگونگی ساخت و توسعه حرم بنیانگذار انقلاب فردا، ، ۱۴ مرداد ساعت ۱۸ از شبکه مستند پخش می‌شود.

حاشیه های بیست و پنجمین سالگرد امام

آقا که جایگاه را ترک می کنند جمعیت هم به سمت درهای خروجی راه می افتد؛ در راه بازگشت همه جور تیپی را می بینی، کرد و لر و فارس و عرب و سفید و سیاه و … و فقط این سوال را باید از خودت بپرسی که چه انرژی می تواند بعد از ۲۵ سال این همه جمعیت را یکجا جمع کند.

نقشه راه امام باید جلو چشم مان باشد

در بناى آن نظم مدنى و سیاسى دو نکته‌ى اساسى وجود دارد که این دو نکته به هم پیوند خورده است؛ به یک معنا دو روى یک حقیقت است: یکى عبارت است از سپردن کار کشور به مردم از طریق مردم‌سالارى و از طریق انتخابات، و دوّم اینکه این حرکت – که خود از اسلام سرچشمه گرفته بود و هرآنچه ناشى از حرکت مردم‌سالارى و سپردن کار به مردم است – باید در چهارچوب شریعت اسلامى باشد.

حرم امام خمینی، گزینه جدید برای نمایشگاه کتاب

درحالیکه پرونده انتقال نمایشگاه کتاب به باغ کتاب هنوز بسته نشده است،‌ پیشنهاد تازه برپایی نمایشگاه کتاب در حرم امام خمینی(ره) روی میز علی اسماعیلی سرپرست معاونت فرهنگی ارشاد قرار گرفته است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.