گرافیتی اعتراض به تجاری‌سازی مشهد +عکس

همزمان با ایام میلاد حضرت رضا علیه السلام، 5تیم از فعالان نهضت مردمی پوستر انقلاب در شهر مشهد اقدام به اجرای گرافیتی با تکنیک شابلون بر دیوارهای عمومی این شهر به ویژه در اطراف حرم مطهر رضوی نمودند. تجلیل از مدافعان حرم و مظلومیت زیارت در مقابل ساخت و سازهای تجاری برخی از موضوعات این گرافیتی بود.

قبر 102 میلیون تومانی در حرم رضوی

خرید قبر در حرم مطهر رضوی دست کم از 100میلیون تومان آغاز می شود و قیمت های باورنکردنی را به خود اختصاص می دهد، همچنین در قبرستان خواجه ربیع نیز قیمت ها از هشت میلیون تومان شروع شده و تا ۷۰ میلیون تومان ادامه پیدا می کند. با این حال باز هم متقاضی برای خرید قبر، فراوان است. حال قضاوت با شما قیمت یک متر خانه آخرت به اندازه چند متر خانه در دنیاست؟

پوشش ضریح و پرچم حرم‌ رضوی تعویض شد

در آستانه میلاد با سعادت حضرت ثامن‌الحجج (ع) پوشش ضریح مطهر و پرچم‌گنبد بارگاه ملکوتی امام ‌رضا (ع) طی مراسمی باشکوه تعویض شد.

عامل اهانت به حرم امام رضا(ع) روانی است

طبق نظریه پزشکی قانونی این فرد دچار اختلال روانی بوده و هم اکنون با رعایت موازین قانونی تحت مراقبت قرار گرفته و جهت نگهداری و سیر مراحل قانونی به مراکز درمانی اعزام شده است.

پاییتخت معنویی ایران، میزبان رهبر انقلاب

مراسم دیدار با حضرت آیت ا… خامنه‌ای ولی امر مسلمین جهان، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه روز پنج شنبه اول فروردین ماه سال ۱۳۹۲ در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار می‌شود.

۵۰سال زندگی باعطری که بر تن زوار می‌نشیند

زائران چهار نسل او را می‌شناسند بیش از نیم قرن است کهن‌ترین بازار نور و رنگ و عطر مشهد صبحگاهان را با شمیم گلبوی خدا آغاز می‌کند با رایحه‌ای که ۵۰ سال است سید جواد به دستهای متبرک زائران هدیه می‌کند.

شعر: پابوس

وقتی تلو تلو واگن‌ها | طبل ریز می­‌زند | و قطار سنگین و شادمان | در نقاره­‌اش می­‌دمد | وقتی هنوز کله انگور | کامم را تلخ می­‌کند | در آیینه­‌ها دقیق شوم و | دل‌های شکسته را می­‌شمارم

برنامه اقامه نماز جماعت توسط مراجع تقلید در حرم رضوی

مراجع عظام تقلید به مدت یک‌ ماه نماز‌های جماعت حرم مطهر رضوی را از 29 خردادماه سال جاری در حرم مطهر رضوی اقامه می‌کنند.

جوانان غیور و مومن را فرزندان خود می‌دانم و از آنان حمایت می‌کنم

حالا اين حرف من بهانه‌اى نشود براى اينكه يك عده‌اى بروند جوانهاى انقلابى را به عنوان جوانهاى تند، مورد ملامت و شماتت قرار بدهند؛ نه، من همه‌ى جوانهاى غيور كشور را، جوانهاى مؤمنِ انقلابى كشور را فرزندان خودم ميدانم و پشت سر آنها قرار ميگيرم

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.