پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

اعجاز «دیپلماسی عشق» در عصر حیرانی

جوانانی که امروز در قامت «مدافعان حرم» خبرساز می‌شوند پرچم‌داران عاشقی هستند که به راحتی نمی‌توان برمبنای محاسبات عقل معاش، قضاوت‌شان کرد؛ ثروت آن‌ها عشقی است که قابل تحریم نیست!

ساخت «مصلی امام خمینی» در دمشق

رئیس ستاد بازسازی عتبات از آغاز ساخت مصلی امام خمینی (ره) در اطراف حرم حضرت زینب(س) در منطقه زینبیه دمشق توسط این ستاد خبر داد.

گزارش تصویری: بیضایی شهید دفاع از حرم

شهید حسین نصرتی (محمودرضا بیضایی) از نیروهای ایرانی و مدافع حرم حضرت زینب (س) که ظهر روز میلاد نبی مکرم اسلام در دمشق به شهادت رسید.

کلنا عباسک یا زینب

همه چیز در خانه عادی است. پذیرایی همسرش، بازی دختر دو ساله‌اش، بساط چایی، شام روی گاز، تلویزیون روشن، پتوهای ساده‌ای که کنار دیوار پهن هستند و خود محمودرضا، چهره همیشه آرامش، همه چیز مثل همیشه توی این خانه معمولی، معمولی و عادی است و سر جای خودش. هیچ علامتی از خبر خاصی به چشم نمی‌خورد.

عکس: شهید مدافع حرم دختر حضرت زهرا

عکسی که مشاهده می کنید، تصویری از سنگ مزار یکی از شهدای مدافع حرم حضرت رینب(سلام الله علیها) در گلزار شهدای شهر اهواز است.

عکس: فراخوان مدافعان حرم برای اعزام به سوریه

گروه‌های عراقی یکی از اصلی‌ترین پایه‌های مدافعان حرم حضرت زینب (س) را در سوریه تشکیل می‌دهند. تصاویر زیر تبلیغات گروه‌های عراقی برای اعزام به سوریه می‌باشد که در مسیر راهپیمایی اربعین نصب گردیده بوده است.

پشت پرده شام

ما انقلاب اسلامی را با نظام اسلامی اشتباه گرفته‌ایم. نظام اسلامی در مرزهای ماست و سیاست‌ها و قوانین این نظام برای ما ارزش‌مند است. اما انقلاب اسلامی فراتر از این مرزهاست. شصت زعیم کار را به اینجا رساندند و زعیم شصت و یکم هم الان پرچمدار است. وقتی یک جوان افغانی می‌گوید من برای دفاع از انقلاب آمده‌ام اینجا من ایرانی باید خجالت بکشم که هم انقلاب را به درستی نشناخته‌ام و هم برای آن کاری نکرده‌ام.

شهادت علمدار لبنانی مدافع حرم +عکس

شهید علی شبیب محمود یکی از برجسته‌ترین رهبران مدافع حرم حضرت زینب(س) در منطقه زینبیه بود که هنگام حمله خمپاره ای ترویست‌های سوریه به حرم حضرت زینب(س) با شجاعت و شهامت پرچم یا زینب(س) را بر فراز گنبد عقیله قمر بنی هاشم حضرت زینب کبری(س) به اهتزار درآورد.

حمله خمپاره‌ای به حرم حضرت زینب(س)

در پی حملات خمپاره‌‌ای تروریست‌ها به حرم حضرت زینب «س» دست کم چند شهروند سوری از جمله ۵ کودک زخمی شدند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.