قبر 102 میلیون تومانی در حرم رضوی

خرید قبر در حرم مطهر رضوی دست کم از 100میلیون تومان آغاز می شود و قیمت های باورنکردنی را به خود اختصاص می دهد، همچنین در قبرستان خواجه ربیع نیز قیمت ها از هشت میلیون تومان شروع شده و تا ۷۰ میلیون تومان ادامه پیدا می کند. با این حال باز هم متقاضی برای خرید قبر، فراوان است. حال قضاوت با شما قیمت یک متر خانه آخرت به اندازه چند متر خانه در دنیاست؟

خدعه امريكايي و مذاكرات هسته‌اي

در نخستين روز سال ۱۳۹۴، رهبر معظم انقلاب اسلامي در بيانات خود در جوار حرم رضوي، به موضوع مذاكرات هسته‌اي جمهوري اسلامي ايران و ۱+۵ اشاره نمودند و به ذكر چهار تذكر در اين باب پرداختند.

مطالبات اقتصادی رهبر انقلاب اسلامی

در آستانه‌ی هفتمین سال از دهه‌ی پیشرفت و عدالت و آغاز سال ۱۳۹۴، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ی مطالبات اقتصادی مطرح شده در بیانات نوروزی ایشان در حرم مطهر رضوی را مرور می‌کند.

عزاداری ۳ هزار هیئت اطراف حرم رضوی

رئیس شورای هیئات مذهبی خراسان رضوی از عزاداری 3 هزار هیئت مذهبی در خیابان‌های منتهی به حرم رضوی خبر داد و گفت: هم‌اکنون 3 هزار هیئت مذهبی در خیابان‌های اطراف حرم مطهر در حال عزاداری هستند.

پاسخ رهبر انقلاب به ۱۰ پرسش درباره اقتصاد مقاومتی

این اقتصاد، عدالت‌محور است؛ یعنی تنها به شاخصهای اقتصاد سرمایه‌داری ـ [مثل] رشد ملّی، تولید ناخالص ملّی ــ اکتفا نمیکند؛ بحث اینها نیست که بگوییم رشد ملّی اینقدر زیاد شد، یا تولید ناخالص ملّی اینقدر زیاد شد؛ که در شاخصهای جهانی و در اقتصاد سرمایه‌داری مشاهده میکنید. در حالی که تولید ناخالص ملّی یک کشوری خیلی هم بالا میرود، امّا کسانی هم در آن کشور از گرسنگی میمیرند! این را ما قبول نداریم. بنابراین شاخص عدالت ـ عدالت اقتصادی و عدالت اجتماعی در جامعه ـ یکی از شاخصهای مهم در اقتصاد مقاومتی است

خورشید هر صبح از سمت خراسان تو بر می‌خیزد

۲۳ ذی القعده روز بسیار شریفی است، این روز، روز مخصوص زیارت امام رضا علیه السلام بوده و زیارت آن حضرت از دور و نزدیک سنت است.

فیلم: اعتراض به ناطق نوری در حرم رضوی

مراسم شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان در حرم مطهر رضوی با حواشی همراه بود که از آن جمله می توان به قطع سخنرانی ناطق نوری توسط مردم با فرستادن صلوات اشاره کرد

اقدام جالب دانشجویان در مواجهه با بنرهای «سال جهاد اقتصادی»

بر خلاف آن که رهبر انقلاب مسئولین را از تبلیغات بیهوده و نصب بنرهایی نام سال ۱۳۹۰ در اماکن عمومی و شهری منع نمودند اما باز هم برخی از مسئولین نسبت به انجام این کار مبادرت می ورزند!

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.