یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

حسن غفوری‌فرد رئیس خانه احزاب شد

حسن غفوری‌فرد با اکثریت آرا و برای یک سال رئیس خانه احزاب شد.

حزب علی لاریجانی صاحب اساسنامه شد

نماينده مردم اسدآباد درباره حضور اصلاح طلبان در حزب رهروان ولايت ،گفت:حزب آقاي لاريجاني طيف گسترده اي را در بر مي گيرد و همين الان هم نيروهاي خوب اصلاح طلبي مثل آقايان تاجگردون،هروي وسبحاني فر در مجموعه رهروان ولايت حضور دارند.

جزوه: تحزب از دیدگاه امام خامنه‌ای +دانلود

در زندگی نامه رهبر معظم انقلاب که دقت می کنی به چند کتاب برمیخوری که هرچند در بازار نشر یا فضای مجازی بیشتر بجویی کمتر می یابی! یکی از این کتب «گفتاری در وحدت و تحزب» است. همانطور که از نام کتاب پیداست، شامل گفتار و متن مکتوب دو سخنرانی است: اولی در 15 خرداد 58 در اهواز و در جمع «انجمن های اسلامی»؛ و دیگری در همان ایام و هفت هشت ماه پس از تأسیس حزب جمهوری در دفتر مرکزی حزب در جمع اعضا و مسئولان شهرستان های حزب.

تقلب در انتخابات یک حزب اصلاح‌طلب

در روند انتخابات شورای مرکزی حزب اراده ملت تعرفه‌های اضافی به صندوق‌ها واریز شده است به عبارت دیگر برخی از اعضا بیش از یک تعرفه در دست داشته‌ و این تعرفه‌ها را به صورت تکراری واریز کرده‌اند.

اسامی ۷۱ حزب دیدار کننده با وزیر کشور

71 حزب و تشکل سیاسی عصر امروز شنبه در ضیافت افطاری رحمانی فضلی وزیر کشور که در تالار این وزارتخانه برگزار می‌شود با وی دیدار و گفت‌وگو خواهند کرد.

روحانی: فقط یک عده معدود کم سواد از توافق ژنو حرف می‌زنند

چرا فقط یک عده معدود کم سواد از جای خاص تغذیه می شوند باید از توافق ژنو حرف بزنند اما اساتید دانشگاه های ما خاموش اند و درباره این اتفاق بزرگ بین المللی حرف نمی‌زنند؟ چرا با مردم همراه نمی شوید؟

حزب منحله در پی تعویض قالب!

دبیرکل حزب منحله مجاهدین گفت که راه‌اندازی حزب جدید سخت است اما از آنجا که تحزب منجر به پیشرفت کشور می‌شود؛ او و دوستانش منافع و مصالح کشور را در نظر می‌گیرند و این سختی را پذیرا خواهند بود[!]

تشکیل حزب فراگیر در کشور شدنی است

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری تشکیل حزب فراگیر را در شرایط فعلی کشور شدنی دانست.

نجابت: تشکیل حزب فراگیر، شدنی نیست

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت که تشکیل حزب فراگیر به دلیل تنوع آرا و سلایق، شدنی نیست.

سیاست مردانه و زنانه تعریف نمی‌شود!

حزب فراگیر زنان یعنی چه؟ یعنی زن بودن ملاک حضور در یک تشکل سیاسی-اجتماعی باشد؟ یعنی وجه تمایز این حزب با احزاب دیگر در این است که اعضای این حزب فقط زنان هستند و ورود آقایان ممنوع؟!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.