پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

“نیم قرن مبارزه”

در سال ۱۳۵۷ شمسی یک نوجوان ۱۶ ساله بیشتر نبود که به‌همراه سه تن از اعضای گروه “جبهه خلق برای آزادی فلسطین” به شمال سرزمین های اشغالی نفوذ کرد تا “دانی هاران” بزرگترین دانشمند اتمی رژیم صهیونیستی در شهر “نهاریا” را جهت انجام عملیات تبادل اسرا با زندانیان فلسطینی اسیر کند. در همین ماجرا بعد از کشتن گروگان ها توسط رژیم صهیونیستی دستگیر شد.

ربایش ۳۰۰ غیرنظامی از سوی النصره

ربایش 300 غیرنظامی از سوی النصره، واکنش‌ها به اوضاع اردوگاه یرموک، اظهارات رئیس جمهور سابق لبنان درباره ضرر لبنان از عدم ورود به جنگ سوریه و انتقاد نماینده پارلمان سوریه درباره قصور روسیه در مسکو 2 اهم اخبار سوریه در ۲۴ ساعت گذشته می‌باشد.

توان نظامی ایران، تهدیدی برای منافع امریکا

مقایسه گزارشی که اخیرا به کمیته نیروهای مسلح آمریکا ارائه شده، نشان می‌دهد جامعه اطلاعاتی آمریکا نام ایران و حزب‌الله را از فهرست تهدیدات تروریستی علیه آمریکا، حذف کرده است.

ایران و حزب‌الله قدرت‌های آتی سایبری هستند

یک موسسه نظر سنجی آمریکایی پیش‌بینی کرده که جهان در دهه آینده با تهدیدهای سایبری عظیم مواجه خواهد شد و قدرت بالای متخصصان سایبری ایران و حزب‌الله در آن زمان باعث نگرانی غرب خواهد بود.

فارین پالیسی: حوزه نفوذ ایران به یمن رسید

نشریه فارین پالیسی روز چهارشنبه در گزارشی با موضوع پیروزی انقلابیون یمن و در تلاش برای نسبت دادن تحولات این کشور با ایران، نوشته است که اکنون حوزه نفوذ تهران به صنعا رسیده است.

تحریم و تکفیر؛ حمله گازانبری آمریکا و اسلام آمریکایی

آنها تمام تلاش خودشان را به کار گرفته‌اند تا یک تمدن جدید و نوین اسلامی که امروز دارد در جهان اسلام شکل می‌گیرد، با این مقابله بکنند. تمدنی که نشان داده است آن مردم‌سالاری‌ای که آنها می‌گویند یک مردم‌سالاری دروغین است و دارد یک الگوی جدید از مردم‌سالاری را به جهانیان نشان می‌دهد. آنها آمده‌اند و می‌خواهند یک روز با فتنه هشتاد و هشت در ایران، یک روز با مقابله با مردم‌سالاری در عراق، یک روز در جای دیگر، از شکل گیری این تمدن جدید جلوگیری کنند.

موانع‌گزينه حزب‌الله براي به‌قدرت رسیدن‌در لبنان

در حالي كه بيش از سه هفته از پايان دوران رياست جمهوري ميشل سليمان در لبنان و ترك كاخ بعبدا توسط وي مي گذرد، جلسات مجلس اين كشور براي تعيين رييس جمهور جديد يكي پس از ديگري به شكست مي انجامد.

داعش، عراق و غول چراغ جادو

ماجرا وقتی جالب‌تر می‌شود که بدانیم خط لوله عراق به ترکیه از استان نینوا و موصل می‌گذرد و ترکیه‌ی طرفدار اخوان که هم‌پیمان مصر مرسی بود باید تاوان اشتباهش را نه در قبال سوریه، بلکه در قضیه مصر بپردازد و باهدف ممانعت اردوغان از نزدیکی به ایران (که علائم آن ظاهرشده) مجبور شود مقابل کشورهای خلیج زانو بزند

سوریه شاهد یک جنگ حقیقی است

نصرالله تصریح کرد: سوریه اکنون شاهد یک جنگ حقیقی است و از همان روز اول نیز در لبنان دو رویکرد وجود داشت. باید سیاست خویشتن‌داری را کنار بگذاریم زیرا داریم بسیار جدی به این مسئله می‌پردازیم. موضع اول بر پایه گفت‌وگو بود تا کشت و کشتار به لبنان کشیده نشود و رویکرد دوم کاملا معکوس آن بود یعنی انتقال درگیری‌های سوریه به لبنان و سایر مناطق که این شیوه کاملا اشتباه بود.

حضور نصرالله در جمع مردم جنوب لبنان

ما این‌جا هستیم برای آغاز حرکتی که باید برای رسیدن هدف‌های مشخصی ادامه پیدا کند. از حد اقل آغاز می‌کنم تا حد اکثر. اول: حذف پیش‌نمایش موهن از سایت‌های اینترنت و محاکمه‌ی سازندگان این فیلم. دوم: جلوگیری از انتشار کامل فیلم توسط آمریکایی‌ها. سوم: مسدود کردن دائم راه توهین به پیامبرمان، رسول خدا، قرآن و مقدساتمان.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.