انتقاد «انیمیشنی» نوبخت از صدا و سیما

بیانات رهبر معظم انقلاب درباره دلیل تشکیل داعش، برگزاری همایش حزب اعتماد ملی، آغاز دور جدید مذاکرات هسته‌ای و اظهارات رئیس‌جمهور در گفت‌وگوی تلویزیونی سرخط مهم‌ترین اخبار و تحلیل‌های روزنامه‌های امروز است.

رسانه دولتی، بلندگوی سران فتنه

روز گذشته خبرگزاری دولتی ایسنا با انتشارخبری از رسول منتجب‌نیا در دیدار با اعضای شورای مرکزی شاخه‌ جوانان و دانشجویان حزب اعتمادملی در یک خبر کامل به تعریف و تمجید از کروبی پرداخته است.

منتقدین دولت باید از آزادی برخوردار باشند

قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: شخص رئیس‌جمهور نامزد اول، دوم و حتی سوم اصلاح‌طلبان نبود اما ما به جایی رسیدیم که به آقای روحانی قانع شدیم و نباید القاء کنیم که رئیس‌جمهور اصلاح‌طلب است.

آمریکا به دنبال سرنگونی نظام ما نبوده و نیست

اطاعت ادامه داد: دولت فعلی با رویکرد واقع بینانه ای توافقنامه را پذیرفته است و آمریکا هیچ وقت دنبال سرنگونی نظام نبوده و نیست.

حاشیه های مناظره حزبی در سیما

در حالی که در مناظره ها برای دعوت از مهمانان توازن موافقین و مخالفین در نظر گرفته می شود اما در این مناظره حبیبی، حضرتی، خباز و دهقان موافق حزب‌گرایی صحبت کردند و تنها سلیمی نمین و فضایلی بعنوان منتقد دیدگاههای خود را بیان داشتند.

حزب اعتماد ملی: سال ۸۸ تقلب ثابت نشد

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در تائید سخنان محمدرضا عارف، معاول اول دولت اصلاحات مبنی براینکه در انتخابات سال ۸۸ تقلب صورت نگرفت، گفت: همین‌طور است؛ سال ۸۸ تقلب ثابت نشد.

احتمال عزل كروبي از سمت دبيركلي اعتماد ملي

پرونده كروبي در قوه قضاييه در حال بررسي است لذا در صورت محكوميت وي در دادگاه صالحه وي از دبير كلي حزب اعتماد ملي عزل خواهدشد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.