و ما ادراک ما بسیجی…

جوهره اصلی بسیجی، نظامی‌گری او نبود. همه طرّاحان نظامی جهان را دست ‌برسر و کلافه کرده بود ولی این نبود آنچه بسیجی حق داشت بدان ببالد و سر به آسمان بساید. چیز دیگری در این میانه بود…

محور مقاومت این‌بار به خود باخت!

حزب‌الله به خوبی از حساسیت توافق و انتقال اعضای داعش به دیرالزور مطلع بوده به‌گونه‌ای که حتی بشار اسد هم چندان به آن رغبتی نداشته است. اما به نظر می‌رسد در این میان، واکنش احتمالی مقامات عراقی چندان مورد محاسبه قرار نگرفته بود و همین بهانه‌ای شد برای حاشیه‌سازی‌های مختلف.

حمایت رهبران حزب‌الله از اعتراضات مردمی

حزب‌الله لبنان ضمن اعلام حمایت مجدد خود از درخواست رئیس پارلمان این کشور برای برگزاری مذاکرات ملی ائتلاف «14 مارس» را مسوول فساد در کشور دانست.

پاکسازی نقاط جدیدی در «زبدانی»

نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت حزب‌الله لبنان در ادامه عملیات پاکسازی کامل شهرک «زبدانی» نقاط جدیدی پاکسازی کردند.

بی نیازی حزب الله به کمک تسلیحاتی

معاون راهبردی ستاد کل نیروهای مسلح گفت:هیچ ضرورتی ندارد که ایران امکاناتی را در اختیار ملت های منطقه از جمله حزب الله لبنان قرار دهدو فلسطین و لبنان امکانات مورد نیاز خود را به صورت خوبی تهیه می‌کنند.

شهر «زبدانی» سوریه آزاد شد

پس از دو ماه مبارزه حزب‌الله و ارتش سوریه، کنترل بر شهر مهم ارتباطی «زبدانی» در شمال غرب دمشق کامل و این شهر آزاد شد.

جشن تولد «سید حسن نصرالله +عکس

همزمان با سالروز تولد دبیر کل حزب الله لبنان، والدین «سید حسن نصرالله» و رزمندگان مقاومت در جبهه‌های نبرد «زبدانی»، آغاز پنجاه و پنجمین سال عمرش را تبریک گفتند.

استقبال حزب الله از طرح رییس‌ پارلمان لبنان

منابع آگاه لبنانی از استقبال «حزب الله»‌ از طرح رئیس پارلمان برای حل بحران‌های جاری در این کشور خبر دادند.

هیچ گاه از حزب الله و ایران جدا نخواهیم شد

وزیر امور خارجه سوریه با برشمردن اصول دمشق در قبال طرح‌های مطرح شده برای بحران جاری در کشورش، تاکیدکرد:‌ هیچ گاه از حزب الله و ایران جدا نخواهیم شد.

نوشته نعیم قاسم بر کتاب «رهبر احیاگر»

معاون دبیر کل حزب‌الله با تقریظی بر ترجمه کتاب اخیر خود که توسط خبرگزاری تسنیم به چاپ رسیده است از تلاش این خبرگزاری برای ترویج تفکر ولایت قدردانی کرد.

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.