حزب اللهی، همان متدین نیست!

حزب اللهی در بعد دیانت، تفاوتی با سایر متدینین ندارد و دغدغه مندی‌اش نسبت به مسائل سیاسی و نظام و انقلاب و جهان اسلام، ضمیمه‌ای بر بعد دینداری و تشرع اوست. ناگفته پیداست که در این دو رویکرد نوعی تلقی سکولار از نسبت دین و سیاست نهفته است.

«هابیل» پرونده حزب‌اللهی‌ها را رو کرد

شماره جدید نشریه هابیل (اولین شماره پس از توقیف) منتشر شد.

پیام حاج سعید قاسمی به طلبه سیرجانی

سعید قاسمی در پاسخ به پیام‌ طلبه‌سیرجانی از زندان خطاب به بچه‌های حزب‌اللهی به وی پاسخ گفت.

پیام «طلبه سیرجانی» برای حزب‌اللهی‌ها

محبین اهل بیت، حاج‌منصور ارضی، حاج‌سعید حدادیان، حاج‌‌محمود کریمی، حاج‌مهدی سلحشور، حاج‌سعید قاسمی، حاج‌آقا آقاتهرانی، حاج‌آقا میرباقری، حاج‌‌علیرضا پناهیان، سیاسیون، اصحاب رسانه، عدالتخواهان، بسیجیان، دانشگاهیان و با بصیرت‌ها، فقط یادتان باشد ما را تنها گذاشتید

حزب‌اللهی‌ها منابع را از دستگاه‌های طاغوتی بکنند و به محرومان بدهند

اگر مشکلات معیشتی و دغدغه‌های زندگی افراد تحت پوشش امداد حل شود، مسائل فرهنگی اعتقادی حل شده و از آسیب‌های اجتماعی پیشگیری می‌شود. بانک‌ها‌ حزب‌اللهی نیستند، اما مدیران بانک‌ها حزب‌اللهی هستند و باید منابع را از دستگاه‌های طاغوتی بکنند و به محرومان بدهند.

پاتوقی با اینترنت پرسرعت و منوی آبدوغ خیار + عکس

اینجا تنها یک کافه، کتاب فروشی، یا یک کتابخانه نیست. می‌خواهیم گپ و گعد، چای و خوردنی، کتاب برای خواندن در همین فضا، کتاب و محصولات برای خریدن، اینترنت پر سرعت رایگان و آرامش را در کنار هم جمع کنیم.

حزب‌اللهی‌ها به کمک ولی فقیه بشتابند

ای کاش بچه‌های حزب‌اللهی مانند عوامل این مستند وارد گود می‌شدند البته جای خوشحالی دارد که این بچه‌ها کاری را ساختند که می‌شود آن را با افتخار ارائه کرد.

حزب‌اللهی این است؛ یا بازخوانی حزب الله

گاهی در برخورد با رسانه ها دیده می شود که جریان و عنوان حزب الله بر گروهی یا گروه هایی اطلاق می شود که همراهی با این جریان ندارند و بر شاخصه های این جریان منطبق نیستند.

پرونده حزب‌اللهی‌ها در همشهری ماه

پرونده ویژه این شماره “حزب اللهی ها” است، جنبش شهری مذهبی ضد لیبرال ایرانی؛ در این پرونده گفتگو ها و یادداشت هایی از شخصیت های گوناگون در خصوص تولد حزب الهی ها تا امروز آمده است. آیت الله هادوی تهرانی، سهیل کریمی، مهرداد بذرپاش، مرتضی طلایی، مسعود ده نمکی و محمد صادق کوشکی افرادی هستند که در این پرونده با آنها به گفتگو پرداختیم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.