یکی بودن تفکر انحرافی منافقین و داعش

نماینده مجلس اعلای اسلامی عراق در ایران با بیان اینکه ۶ رهبر از ۱۰ رهبر داعش بعثی هستند، گفت: نیروهای بعثی عراق هم‌اکنون به نیروهای تکفیری داعش تبدیل شده‌اند که این موضوع نشان‌دهنده یکی بودن افکار و عقاید این دو گروه است.

سرنوشت عزت الدوری مشخص می شود

در پی تکذیب خبر هلاکت عزت الدوری در جریان درگیری میان نیروهای عراقی و تروریست‌ها در استان صلاح الدین توسط حزب بعث عراق مقامات این کشور جسدی که گفته شده متعلق به عزت الدوری است را جهت انجام آزمایش دی ان ای به بغداد منتقل کردند.

کمک مالی دختر صدام به داعش

پس از افشای حمایت های سران سابق رژیم بعث عراق از تروریست های گروه موسوم به دولت اسلامی عراق و شام (داعش) هفته نامه آلمانی اشپیگل از حمایت مالی رغد دختر صدام از این گروه خبر داد.

بحران داعش از زبان ۳ مجاهد عراقی

اعضای حزب بعث و برخي کردها با لباس داعش در خانه ها منتظر حضور داعشیان بودند. این ها در بغداد و دیاله و برخي مناطق ديگر هم مي خواستند همین کار را بکنند. و دولت را زیر سوال ببرند تا در قسمتی از عراق یک دولت دیگر تشکیل دهند. داعش این قدر نیرو ندارد. استاندار موصل الآن در اربیل است، سران خائن ارتش هم همینطور. اتفاقی که افتاد را مي توان گفت “یک انقلاب سیاه حزب بعث” بود.

مالکی: عربستان مسئول خون مسلمانان است

نخست وزیر عراق رژیم عربستان سعودی را به دخالت در امور عراق و چند کشور عربی دیگر متهم کرد و گفت، این رژیم مسئول خون همه مسلمانان است.

تروریسم اخلاقی علیه سوریه؛ در آرزوی امپراطوری سنی-آمریکایی

نظامی فاقد دمکراسی که از قدرت ارتش برای بقای خودش استفاده می‌کند، شورشیانی که به دنبال درگیری‌های طایفه‌ای هستند و از خارج حمایت می‌شوند، و اکثریتی که تمایلی به هیچ کدام از دو طرف درگیر ندارند، و بیش از هر چیز با خطر ناامنی مواجه شده‌اند. اما در نسبت با درگیری‌ها دو طرف بیشتر وجود ندارد؛ طرفی که پیروزی‌اش به معنای پایان درگیری هاست، و طرفی که پیروزی‌اش به معنای آغاز دور جدید ترور و کشتار است!

دستگیری ۱۰۰ عامل حزب بعث در زادگاه‌ صدام

سخنگوی اداره‌ پلیس استان صلاح الدین گفت: طی یک عملیات نظامی ، 100 عضو سابق حزب بعث که‌ از سوی دادگاهای عراق حکم بازداشت آنها صادر شده‌ بود ، بازداشت شدند.

ردپای قطر، امارات و سعودی‌ها در توطئه علیه عراق

منابع امنیتی عراق از دستگیری 500 نفر از اعضای یک گروه مسلح وابسته به حزب منحل شده بعث و ادامه پیگرد بعثی هایی خبر دادند که با توطئه براندازی دولت منتخب پس از خروج نظامیان آمریکایی مرتبط هستند.

ناکامی طرح کودتای بعثی‌ها علیه دولت عراق

مقامات عراقی از بازداشت صدها عضو سابق حزب بعث و نظامیان سابق در این کشور خبر دادند که در آستانه خروج نیروهای آمریکایی از عراق در صدد کودتا در عراق بودند.

ماجرای «داماد کرکوک» در عراق جدی شد!

ایاد علاوی رئیس ائتلاف العراقیه در مصاحبه‌ای با شبکه تلویزیونی الشرقیه، ساعتی قبل و در حالی که شمارش آرا همچنان ادامه دارد، اعلام کرد که حزب وی پیروز انتخابات عراق است. وی به دولت مالکی هشدار داد در صورتی که حزب وی به عنوان پیروز انتخابات اعلام نشود، این مسئله را به منزله “تقلب” در انتخابات می‌داند. در همین راستا الشرقیه در ویژه برنامه‌ای انتخاباتی به صورت تلویحی از آشوب‌های پس از اعلام نتایج انتخابات، از سوی هواداران این حزب خبر داد.