یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

امیدواری آلمان به رونق روابط اقتصادی با ایران

آلمان امیدوار است بعد از تفاهم هسته‌ای ایران با گروه 5+1 در لوزان، روابط اقتصادی دو کشور رونق بیشتری گیرد آنها به مزیت ایران در عرصه‌های خودروسازی، ماشین‌سازی و تولید انرژی، چشم دوخته‌اند.

حفظ ۶۵۰۰ سانتریفیوژ در ایران خطرناک است

یک وبگاه نزدیک به جمهوری‌خواهان آمریکا نوشت: ایران تهدیدی عینی برای اسرائیل است و باید دموکرات‌ها و دیگر سناتورهای آمریکایی از حصول توافق بد با ایران و حکومت این کشور جلوگیری کنند.

«دیگ مذاب»فرهنگی تا مشارکت کم انتخاباتی

در بهترین حالت، مشارکت در انتخابات نوامبر آمریکا تنها ۴۰ درصد عنوان شده است و برخی منابع دگراندیش آمریکایی نیز می‌گویند در انتخابات اخیر تنها ۱۹ درصد واجدان شرایط، مشارکت داشته‌اند.

بوينر، بازنده بازي بزدل

دموکرات ها با شناخت خوبي که از رقيب سياسي خود داشتند، آنها را در موقعيتي سخت براي انتخاب قرار دادند . استراتژيست هاي حزب جمهوري خواه برآن شدند تا با بهره گيري در مواجهه با اين موقعيت از تکنيک «بازي بزدل» يا بازي مرغChicken Game در تئوري بازي ها بهره بگيرند.

چرا آمریکا حزب سوم ندارد؟

هرچند نیمی از مردم آمریکا اعتقاد به حضور حزب سوم در آمریکا دارند، ولی احزاب سوم شرکت‌کننده در رقابت‌های انتخاباتی آمریکا آن‌چنان ناشناخته هستند که مردم با وجود اعتقاد به لزوم حضور حزب سوم، به نامزد این حزب رأی نمی‌دهند

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.