دلیل بازدشت علی شکوری راد

عصر امروز دبیرکل حزب اتحاد ملت بازداشت. ​مرجع قضایی علت بازداشت علی شکوری راد را اصرار بر تخلفات قبلی و اقدامات فتنه‌گرانه عنوان کرده است،

«اتحاد» در ميان زد و خورد اصلاح طلبان

آن اصلاح طلبان خائني كه صادق خرازي از آن‌ها سخن می‌گوید كه حتي در زمان خودشان به دشمن گرا می‌دادند چه كساني هستند؟ با توجه به عملكرد اصلاح طلبان در فتنه 88 و فرار جمعي از اصلاح طلبان از كشور و دريوزگي آنان در برابر دشمنان ملت در رسانه‌های معاند نظام، آيا سخنان آقاي خرازي صادق است؟ از سوي ديگر آيا واقعاً ديپلمات اصلاح طلب يك قاچاقچي است؟ مردم بايد بدانند چه كسي خائن است چه كسي قاچاقچي و يا اصولا چه كسي از اساس دروغ مي گويد.

سو استفاده حزب منحله از شب يلدا

اهالي فتنه 88 كه خيال خروج از انزواي 4 ساله خود را دارند، هر از چند گاهي با تكاپويي سعي مي كنند كه خودي نشان دهند و جسد متعفن و پوسيده فتنه را تكاني بدهند، شايد كسي متوهم شود كه جسد زنده است!

حمله یاران فراری به محمدرضا خاتمی

فضا برای طلبکارانی چون من فراختر شده، صفی را در نظر بگیرید که تعداد انبوهی طلبکار در آن قرار دارند، طبیعتا اگر هر فردی از این صف خارج شود، طلبکاران باقیمانده فضای بیشتری برای دریافت مطالبات خود خواهند داشت. مطالبات ما از جنس مطالبات آقایان نیست که با بوی کباب، سیری پذیرد و وقتی بوی کباب آمد اعلام گذشت از دریافت طلب کنند!

نقش حزب مشارکت در فتنه 88

حمایت حزب مشارکت و برخى دیگر از احزاب جریان دوم خرداد از اغتشاشگران موجب شد تا جمعى از فعالان سیاسى از اعضاى کمیسیون مادّه 10 احزاب بخواهند تا در خصوص عملکرد این حزب طبق قانون تحقیق و تفحص کنند.

هدف از تشکیل کمیته صیانت از آرا چه بود؟

طرح تقلب در انتخابات و لزوم تشکیل کمیته صیانت از آراء در حالى دامن زده شد که طى سى سال عمر انقلاب اسلامى به غیر از اشکالات جزئى، کلیه انتخاباتها در سلامت کامل برگزار شده بود.

آیت‌الله جنتی: فتنه‌گران در نظام سهمی ندارند

دبیر شورای نگهبان قانون اساسی با اشاره به اینکه فتنه‌گران حقی برای داشتن منصبی در نظام ندارند، گفت: کسی که می‌خواهد اینها را جذب کند باید در خودش شک کند.

انحلال حزب مشارکت غیرقابل تشکیک است

حزب مشارکت پس از فتنه 88 از سوی وزارت کشور منحل معرفی شد و از فعالیت آن جلوگیری به عمل آمد اما اخیراً یکی از اعضای این تشکل مدعی شد جبهه مشارکت قانوناً منحل نشده است.

دستگیری عضو بلندپایه جبهه مشارکت بدلیل قاچاق مواد مخدر

عضو مرکزیت جبهه مشارکت در اصفهان بدلیل حمل و قاچاق مواد مخدر تریاک بازداشت شد.

اعتقادات احمدی‌نژاد درباره جریان‌های سیاسی درست بود

اصلاح‌طلبان بايد خود را به اركان و شخصيت‌هاي قدرت نزديك كنند و با امتياز دادن امتياز كسب كنند كه يك نوع معامله رخ دهد تقريبا از مجلس هشتم رگه‌هايي از اين را مي‌ديديم دليل چنين اتفاقي اين است كه وقتي آقاي احمدي‌نژاد بر سر قدرت آمد يكي از چيزهايي كه بر هم زد كاركرد جريان‌هاي سياسي در اداره كشور بود اعتقاداتي كه در مورد جريان‌هاي سياسي داشت درست بود و حق با ايشان بود.