احساس خطر انگلیس از آیات جنتی، یزدی و مصباح/ مردم به‌خلاف خواست بیگانگان عمل می‌کنند

عضو حزب مؤتلفه اسلامی دلیل تخریب چهره آیات عظام جنتی، یزدی و مصباح از سوی رسانه‌های بیگانه را احساس خطر آنها از جانب این افراد دانست و گفت: ان‌شاءالله مردم در انتخابات خلاف خواست بیگانگان عمل خواهند کرد.

آیت‌الله مصباح‌یزدی سخنران همایش اصول‌گرایان

حمیدرضا ترقی رئیس مرکز بین‌الملل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره برگزاری همایش استانی مؤتلفه، پایداری و ایثارگران اظهار داشت: همایش استانی جبهه پایداری، حزب مؤتلفه اسلامی، جمعیت ایثارگران و رهپویان پنجشنبه این هفته پنج شهریور برگزار شود.

عقلای سیاسی سازمان یافته‌تر حرکت کنند

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: عقلای جریان‌های سیاسی باید سازمان یافته‌تر و با برنامه‌تر حرکت کرده و انسجام تشکیلاتی داشته‌ باشند.

اشتباه استراتژیک در مشکلات‌فرهنگی داریم

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه رسانه‌ها در جنگ فرهنگی نقشی اساسی دارند و ما در جنگ فرهنگی باید با تکیه بر مزایای نسبی خود نقاط ضعف دشمن را شناسایی کنیم،‌ گفت: در مشکلات فرهنگی اشتباه استراتژیک در پدیده ها داریم.

تجدیدنظر در برخی سیاست‌ها ضروری است

محمدنبی حبیبی با توجه به اظهارنظرهای اخیر برخی دولتمردان از جمله رئیس‌جمهور گفت: تجدیدنظر دولت در برخی سیاست‌ها ضروری است.

نهضت امام حسین(ع) در اربعین به ثمر نشست

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه نهضت امام حسین(ع) در اربعین به ثمر نشست، گفت: روز اربعین در عالم ابدی شده است و زیارت اربعین همچون اساس نامه اسلامی و شیعی درآمده است.

اقتدار ایران غربی‌ها را برسرمیز مذاکره آورد

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ابراز کرد که اقتدار ایران غربی‌ها را بر سر میز مذاکره با ایران آورده است.

قدرت‌نمایی اسلام ناب در برابر اسلام آمریکایی

محمدنبی حبیبی با اشاره به عظمت راهپیمایی اربعین گفت: راهپیمایی اربعین قدرت‌نمایی اسلام ناب در برابر اسلام آمریکایی است.

اصولگرایان با هر سلیقه‌ای باهم وحدت کنند

عضو مجلس خبرگان رهبری در اجلاس دبیران استان‌های حزب موتلفه اسلامی گفت: شما ثابت‌قدم‌های در انقلاب هستید و به ولایت وفادارید و این وفا را دیدیم و می‌دانیم و یقین داریم.

دولت نباید راه تعامل با مجلس را ببندد

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در واکنش به معرفی وزیر پیشنهادی جدید علوم گفت: اصرار دولت در برخی از موارد راه تعامل با مجلس را می‌بندد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.