مرعشی: دولت روحانی حقم را خورد

سخنگوی تعلیق شده حزب کارگزاران، در خصوص اختلافات با کرباسچی و تک‌روی او در انتخابات ۸۸ تاکید کرد: بعد از دو سال ونیم که به حزب کارگزاران برگردم حتما دبیرکل (کرباسچی) را عوض می‌کنم.

حالا که هاشمی نمی‌آید، من می‌آیم!

عضو حزب کارگزاران گفت با توجه به اینکه هاشمی و خاتمی جواب قطعی نداده‌اند احتمال حضور بنده در انتخابات جدی‌تر شده است.

محکومیت ۱۰۰ میلیونی «کارگزاران»

دستگاه قضایی «کارگزاران» را به پرداخت ۹۹ میلیون و ۵۱۲ هزار تومان جریمه بابت اجاره‌ ساختمان روزنامه این حزب، محکوم کرد.

سلیمی‌نمین: گروه انحرافی با احزاب كارگزاران و مشاركت هيچ تفاوتی ندارد

در دولت دهم رويكرد به قدرت را شاهديم البته اين دولت حزب و دار و دسته‌اي نداشت اما امروز يك دار و دسته درون قدرت شكل گرفته است و بنابراين اين جريان با احزاب كارگزاران و مشاركت هيچ تفاوتي ندارد.

براي چاپ دوباره روزنامه كارگزاران مشكل مالی داريم

مدير مسئول سابق روزنامه كارگزاران از مشكل تامين بودجه براي چاپ روزنامه خبر داد و افزود: حزب كارگزاران بدهكاري‌هايي دارد و چاپ روزنامه هم هزينه بر است.

نقش پررنگ مجمع‌روحانیون، کارگزاران، مشارکت و مجاهدین در فتنه‌اخیر

نقش مجمع روحانیون مبارز، کارگزاران سازندگی، حزب مشارکت و سازمان مجاهدین در فتنه های اخیر کاملا مشخص و پررنگ بود و این گروهها باید ببینند که چه کرده‌اند که مورد غضب مردم قرار گرفته اند. شاکری گفت: تکرار کردن حرفهای قدیمی از سوی جریان فتنه که دلایلی نیز برای اثبات آن ندارند هیچ سودی ندارد و بهتر است به آسیب شناسی حرکتی که در طی این سالها داشته اند، بپردازند.

ماجرای تلاش 20 ساله‌ برای عبور از امام

کارگزاران اين جريان مي‌خواستند گردش قدرت را محدود كنند. بحث دائمي شدن رياست جمهوري آقاي هاشمي رفسنجاني و عبور از محدوديت‌هاي قانون اساسي براي كنترل قدرت نبض اين حركت بود… در انتخابات نهم يك رجعتي به گفتمان انقلاب صورت گرفت و تلاش‌هاي تغيير در درون نظام، استحاله و براندازي نرم ناكام ماند… حساسيت مردم و اعتماد آن ها به دولت اين حركت را كه تلاش مي‌كرد با استفاده از ابزار تقلبي و گفتمان تقلبي؛ گفتمان موازي و تقلبي بسازد و در حقيقت محتواي نظام را مخدوش كند، از ريشه برانداخت. چهره‌هايي كه صورت گفتمان امام را داشتند اما حقيقتشان عبور از امام بود؛… مرزبندي‌ها به‌خصوص در مناظرات انتخاباتي حقيقت را روشن كرد…

همه چیز از 68 شروع شد

ما در ادبیات شیعی خودمان انحراف تاریخی را از سقیفه می دانیم…من دقیقا نقطه اطلاق و عطف تاریخی را از سال 68 به بعد می دانم. البته این مساله در فرایند تاریخی 20 ساله خودش را روز به روز بیشتر نشان داد… اساسا بر مبنای عقلی و عقل سیاسی تقلب امکانپذیر نیست … رگزار کننده انتخابات نیم میلیون نفر انسان هستند که بر سر هر صندوق یک تعداد معتمد نشسته و این معتمدین رای مردم را اخذ می کنند…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.