شناسایی ۸ میلیون حساب بانکی جعلی

رئیس کل بانک مرکزی با اعلام جزئیات ارزهای آزادشده پس از مذاکرات، فاز جدید حمایت از تولید توسط بانک‌ها را به عنوان خبر خوش به فعالان اقتصادی اعلام کرد و از شناسایی ۸ میلیون حساب جعلی بانکی خبرداد.

طرح ممنوعیت پرداخت دستی حقوق

کارگران می گویند در اولین نشست شورای عالی کار به دنبال تصویب ممنوعیت کلیه پرداختی های کارگران بصورت دستی هستند. آنها معتقدند واریز حقوق به حساب بانکی افراد باعث جلوگیری از فرار احتمالی وتخلف می شود.

پنج کاری که نباید در اینترنت انجام داد

آگاهان امنیت وب می‌گویند انتشار برخی اطلاعات و تصاویر در فضا‌ی مجازی اینترنت و شبکه‌های اجتماعی به هیچ عنوان صحیح و عاقلانه نیست و می‌تواند برای خود افراد موجب دردسر‌ها و مزاحمت‌هایی شود.

خودداری بانک انگلیس از خدمت به ایرانی‌زاده

نشریه ساندی‌تایمز گزارش داده است که بانک «سانتاندر» مستقر در انگلیس تنها به دلیل آنکه فردی در ایران زاده شده، از ارائه خدمات به وی خودداری کرده است.

اطلاعات حساب بانکی خود را پیامک نکنید

جانشين رئیس پليس فضاي توليد وتبادل اطلاعات به شهروندان توصيه كرد در برخورد با پيامک هاي دريافتي در خصوص برنده شدن در قرعه کشي هيچگونه مشخصات حساب بانکي را ارسال نكنيد.

چند وزیر 800میلیارد تا هزارمیلیارد ثروت دارند

نماینده مردم تهران در مجلس با طرح این پرسش که آیا وزرا حاضر هستند دارایی‌های‌شان را اعلام کنند گفت: اگر جواب خیر است، پس چرا توقع انصراف مردم از دریافت یارانه و ارائه اطلاعات اقتصادی خود را دارند؟

دولت اجازه تفحص در حساب‌های مردم را ندارد

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: قانون گذار به هیچ وجه به دولت اجازه نداده است که حساب بانکی و منابع و دارایی های افراد را برای تشخیص نیازمند بودن یا نیازمند نبودن آن ها به یارانه تحقیق و تفحص کند.بنابر این پایش اطلاعاتی فقط بر مبنای اطلاعاتی است که مردم در هنگام ثبت نام برای یارانه داده اند.

بررسی حساب‌ بانکی مردم در پرداخت یارانه‌ها

معاون برنامه‌ریزی سازمان هدفمندی یارانه‌ها با بیان اینکه حساب‌های بانکی یکی از پایگاه‌های اطلاعاتی سازمان برای راستی آزمایی است، از ممنوعیت دو گروه برای ثبت نام دریافت یارانه نقدی خبر داد.

حساب‌های 10 میلیونی نوزادان یک ریالی شد

اما کمتر از یکسال از آغاز این طرح گذشته بود که مراجعه کنندگان به بانک ملی، که به عنوان بانک عامل این طرح معرفی شده بود از توقف اجرای این طرح آگاه شدند.

27 هشدار امنیتی بانک مرکزی به شهروندان

بانک مرکزی در قالب ۲۷ توصیه امنیتی به شهروندان درباره نحوه استفاده از خدمات حضوری و غیرحضوری بانکی و رعایت موارد لازم هشدار داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.