جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

زعفران ایرانی کیلویی 6.5 میلیون تومان

عضو شورای ملی زعفران از افت 30 درصدی تولید زعفران در سال گذشته خبر داد و گفت: این محصول به طور میانگین کیلویی 6.5 میلیون تومان در بازارهای جهانی عرضه می‌شود.

پيرغلامان حسينی پنج قاره به اردبيل می‌آيند

دبير دهمين اجلاس بين‌المللی پيرغلامان حسينی از آمدن ميهمانانی از پنج قاره جهان به‌منظور برگزاری دهمين اجلاس بين‌المللی پيرغلامان حسينی‌ به اردبيل خبر داد.

«ارشاد اسلامی» از عنوان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حذف می‌شود؟!

پس از انتشار اخباری غیر رسمی درباره استقبال رئیس جمهور از پيشنهاد تغيير نام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به وزارت فرهنگ و هنر، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: تغيير نام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به وزارت فرهنگ و هنر به عنوان يك پيشنهاد از سوي برخي مطرح شده است و آقاي رييس جمهور هم اين پيشنهاد را رد نكرده است.

ازدواج اينترنتی جايگزين ازدواج سنتی

ازدواج يكي از مهمترين مسائل زندگي است كه در پيشرفت، كمال و سعادتمندي انسان، نقش اساسي دارد و طبيعي است هر جواني كه در آستانه ازدواج قرار دارد همواره به فكر اين مسئله مهم و انتخاب شريك مناسب زندگي خود باشد.

جشنواره فیلم کیش امروز آغاز به کار می‌کند

مراسم افتتاحیه جشنواره بین المللی فیلم کیش عصر امروز درسالن همایش های خلیج فارس با حضور صدها هنرمند و فیلمساز از ایران و کشورهای منطقه برگزار می شود.

نشست تشکلهای دانشجویی عرصه فرهنگ و هنر با وزیر ارشاد

نشست صميمانه تشكل‌هاي دانشجويي و فعالان جوان عرصه فرهنگ و هنر با وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار شد. در اين مراسم نمايندگان تشكل‌هاي مختلف دانشجويي و برخی از گروه های مردم نهاد همچون انجمن وبلاگ نویسان مسلمان دیدگاهای خود را مطرح کردند.

تاج گل سیاسی با هزینه بیت المال

ضمن احترام و تسلیت به وزیر محترم ارشاد که پدر بزرگوار خود را از دست داده است، شک نداریم که جناب حسینی هم از این اسراف سیاسی ناخرسند شده اند .با این حال جهان امیدوار است ذکر این تذکر که متاسفانه اخیرا به رویه ای ثابت در مجالس ختم اقوام بزرگان سیاسی کشور مبدل شده، از مصادیق نهی از منکر بوده باشد و ان شاء الله سبب بهره مندی روح مرحوم حسینی از آن شود

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.