نمایشگاه کتاب موضوعی امام حسن

نمایشگاه کتاب های مرتبط با شخصیت امام حسن(ع) همزمان با سالروز ولادت این شخصیت دینی در کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد برپا می شود.

قانون مداری باید در بین سیاسیون جابیافتد

رئیس سازمان محیط زیست با بیان اینکه اکثر نمایندگان مجلس ششم دلدادگان انقلاب بودند، گفت: بخشی از برخوردها با مجلس ششم دلسوزانه و از روی نگرانی بود که این جریان از چارچوب امنیتی و ارزشی نظام خارج نشوند.

رویاروییِ صريح با بدعت‌گذاری در فرهنگ شیعی

در طول این یک دهه، رحیم‌پور دشمنان و مخالفان زیادی برای خود ساخته است. او به صورتی صریح، با چندین جریان معرفتی در عرصة عمومی، دست به گریبان شده و به نقّادی شجاعانه و عالمانة آن‌ها همّت گمارده است. در عین حال، او از تجربة کشمکش‌ها و منازعه‌های طاقت‌فرسای مطهری با این جریان‌های معرفتی درس‌ها آموخته و می‌داند به زودی باید هزینة گفته‌های صریح و شفاف خود را بپردازد.

دفاع هاشمی از ملک 750 هزار میلیارد تومانی

به کار بردن عنوان تصرف برای نهادی که نه ملک شخصی هاشمی بلکه متعلق به مردم است همان نگاه مالکانه به دانشگاه آزاد را این بار به شکلی صریح‌تر بیان کرد.

از مهدیۀ کافی تا حسینیۀ شریعتی در «خراسان فرهنگي»

«میراث‌دار رسانۀ منبر» عنوان پرونده‎ای است با موضوع زندگی و تاریخ شیخ احمد کافی، منبری شهیر کشور و شهید نیمۀ شعبان 57. «از مهدیۀ کافی تا حسینیۀ شریعتی» دو پایگاه تبلیغی مهم و تضادها و تشابهات آن در دوران مبارزات را بررسی کرده و «دوگانۀ دکتر و شیخ» یادداشتی است که علیرغم تفاوت‌های ظاهری و مرزبندی‌ هواداران، از هفت شباهت میان دکتر علی شریعتی و حجت‌الاسلام کافی پرده برداشته است.

رئیس دفتر فرح: ساواک حامی شریعتی بود +فیلم

سیدحسین نصر رئيس دانشگاه صنعتی آریامهر که تا روزهای پایانی عمر رژیم پهلوی رئیس دفتر فرح بود در این فیلم ادعا می‌کند ساواک برای کم‌رونق شدن گروه‌های مسلح مارکسیستی از حسینه ارشاد و اشاعه افکار شریعتی حمایت می‌کرده است.