مشکل در کویت ارتباطی با تهران ندارد

معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه اتهامات مطرح شده در کویت علیه ایران را کاملا بی اساس خواند و گفت: اگر مشکلی در کویت وجود دارد، هیچ ارتباطی با تهران ندارد.

گفت‌وگوی گروه‌های یمنی 24 خرداد در ژنو

در تماس تلفنی اسماعیل ولد الشیخ احمد، نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور یمن با حسین امیرعبداللهیان، معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه ایران آخرین تحولات یمن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

دیپلمات ایرانی ربوده شده آزاد و به تهران بازگشت

با اقدامات پیچیده اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) نوراحمد نیکبخت دیپلمات ایرانی ربوده شده در صنعا از چنگال تروریست های بین المللی آزاد شده و به کشور بازگشت.

حکومت‌ها را با تروریسم نمی‌توان سرنگون کرد

معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه گفت: راه حل بحران سوریه نظامی نیست و نمی‌توان با استفاده از تروریسم، حکومت‌ها را سرنگون کرد و مردم باید در این خصوص تصمیم بگیرند.

حضور قاسم سلیمانی در عراق تکذیب شد

ما هرگز اجازه نخواهیم داد رویاهای نتانیاهو در عراق و در منطقه ما برای تجزیه منطقه مهم و حساس غرب آسیا، به تحقق برسد.

طرح ۴ قسمتی ایران برای سوریه

جمهوری اسلامی ایران به طور مداوم بر دستیابی به یک راه‌حل سیاسی برای سوریه تأکید کرده است، راه‌حلی که دارای ماهیتی سوری و بر اساس رأی‌گیری و اراده مستقیم مردم سوریه باشد.

طرح بشار اسد کاملا سوری است/ سوریه ۲راه بیشتر ندارد

معاون وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر ضرورت حمایت از طرح رئیس جمهور سوریه گفت؛ سوریه فقط ۲ راهکار دارد، یکی تداوم وضعیت موجود و دیگری گفت‌و‌گو و حل سیاسی.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.