انتظامی: دولت عقل کل نیست

معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وظیفه دولت این نیست که خودش مهره‌ها را بچیند؛ بهتر است دولت به نفع بخش خصوصی و همچنین صنوف عقب‌نشینی کند.

بیمه رابطین خبر در خبرگزاری‌ها

معاون مطبوعاتی ارشاد با بیان اینکه با بیمه خبرنگاران از طریق رسانه‌های خود، خانه به دوشی خبرنگاران رفع می‌شود، گفت: وزارت ارشاد برای رابطین خبر در خبرگزاری‌ها سهمیه جداگانه‌ای در نظر گرفته است.

سوء‌استفاده‌گران به نظام ضربه می‌زنند

عضو هیات رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: نباید اجازه داد جریاناتی که به دنبال بر هم زدن وحدت در کشور هستند، مجال فعالیت پیدا کنند و دولت باید مراقب اقدامات و فعالیت‌های این جریانات باشد.

حمایت وزارت ارشاد از نشریات کودک و نوجوان

معاون امور مطبوعاتی وزارت ارشاد از حمایت ویژه این وزارتخانه از نشریات کودک و نوجوان خبر داد.

صدور ۱۳۰۰ مجوز نشریه در دولت یازدهم

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که به همراه حسین انتظامی، معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد درنشست عالی هماهنگی ستاد حقوق بشر حضور داشت با اشاره به اینکه اساسا نوع تعریف غرب از حقوق بشر با تعریفی که کشور ما به عنوان یک جامعه اسلامی از حقوق بشر دارد متفاوت است، گفت: در آنجا عقیده بر آن است که آزادی افراد بدون هیچ قید و شرطی باید مهیا باشد حال آنکه به هرحال ما در اینجا در یک جامعه اسلامی زندگی می کنیم و آزادی های ما در چارچوب قانون اساسی و قوانین اجتماعی وقضایی تعریف می شود.

معاونت مطبوعاتی از قانون و سخنان رئیس‌جمهور فاصله گرفت

اگر چه ساماندهی سایت‌های اینترنتی خواسته تمام اهالی رسانه است اما باید تأکید شود ساماندهی تمام سایت‌ها ملاک عمل باشد نه اینکه بخشی از قانون را به صورت گزینشی برای سایت‌های خلاف سلایق سیاسی به اجرا درآورد و انتشار آنها را محدود و محدودتر کرد.

عکس: صفحه فیلترینگ وزارت ارشاد

از ساعاتی پیش برخی سایت‌های خبری با دستور مستقیم وزارت ارشاد فیلتر شده‌اند.

وزارت ارشاد صلاحیت فیلتر و مسدودسازی سایت‌های خبری را ندارد

رای دیوان عدالت اداری تصریح شده است هیات نظارت بر مطبوعات ، صلاحیت پالایش و توقیف خبرگزاری ها و نشریات الکترونیکی که از آن هیات پروانه فعالیت دریافت نکرده اند را ندارد.

طرحی برای تحت فشار قرار دادن رسانه‌های اصولگرا؟

معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طرحی را در دست اجرا دارد که نتیجه قطعی آن تحت فشار گذاشتن و به انزوا راندن رسانه‌ها و خبرنگاران اصولگرا خواهد بود.

رئیس ستاد ولایتی منصوب شد

طی حکمی دکتر ولایتی شاهین محمد صادقی عضو هیات رئیسه مجلس را به عنوان رئیس ستاد منصوب کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.