چرا رسانه‌های اصلاح طلب بابت کار نکرده از روحانی تشکر می‌کنند؟

تا حالا آن چیزی که از وعده‌هایی از این دست دیدیم بیشتر جنگ روانی بوده است یا این شبهه به آن‌ها وارد بوده است که جنگ روانی هستند. هر بار هم با سرو صدای بسیار و تیتر‌های درشت روزنامه‌های اصلاح طلب و فعالان رسانه‌ای حامیان اصلاح طلب و دولت در فضای مجازی مواجه شده است و خوب کاری هم کردند که این کار را کردند یعنی تیتر درشت زدند.

روزی که صحت فهم و گفتار شما درباره برجام بر همگان آشکار می‌شود

حضرات آقایان زاکانی، کوچک زاده، رسایی، شریعتمداری و… بر شما پوشیده نیست که امثال نگارنده در بسیاری از امور هم نظر با شما نیستند سهل است، کم پیش نیامده که جواب های را هوی داده و تا آنجا که در وسع این قلم بوده و متقابلا به تندی و تیزی و گاه به تحقیر شما و رسانه ها و سخنان و همتایان شما را نواخته اند…

عکس:زائری، جلیلی و دهباشی، سربازان‌عراقی

حجت‌الاسلام محمدرضا زائری در صفحه اینستاگرام خود عکسی منتشر کرد وی به همراه وحید جلیلی و حسین دهباشی با سربازان عراقی عکسی به یادگار انداخته اند. این عکس متعلق به عکس ماه‌های پس از سقوط صدا می‌باشد و در سفر عتبات گرفته شده است.

کلیپ طنز: «کوثر بارانی» برای انصراف از یارانه

روز گذشته به تقلید از کلیپ «چرا رفتی» که به کارگردانی باران کوثری ساخته شده، کلیپی در گوگل‌چلاس منتشر شد که محور آن شعری درباره مذمت گرفتن یارانه است. شعر این کلیپ کاری از محمد جاوید، طنزپرداز خوش ذوق شیرازی است که این روزها سروده‌اش درباره انصراف از یارانه دست به دست می‌گردد.

اگر این سیّدعلی‌آقایِ خامنه‌ای نبود…

امّا آقا بیاییم با هم روراست باشیم که اگر این سیّدعلی‌آقایِ خامنه‌ای نبود… این سایرِ حضراتِ رُفقا و زُعمایِ ما چه ظرفیتِ بالایی داشتند و دارند در فراموشکاری و نادیده‌گرفتنِ آن‌همه ظلم و جور و عهدشکنی و نمک‌خوردن و نمک‌دان را شکستن و توطئه و پدرسوختگی و فُلان‌فُلان‌شُدگیِ حضراتِ کالباس‌خور و چشم‌آبیِ آمریکایی…

کلیپ نو سفر، روایتی از تنفیذ دکتر روحانی

دهباشی که در زمان انتخابات فیلم‌های تبلیغاتی حسن روحانی را ساخته بود در این اثر به تنفیذ روحانی پرداخته است.

حسین دهباشی از زندان آمریکا آزاد شد

حسین دهباشی پس از حدود 2 ماه حبس در زندان های آمریکا که با اتهام واهی جعل یک توصیه نامه و بدون هیچ محاکمه‌ای انجام گرفته بود سه شنبه شب پنجم مرداد ماه آزاد شد وسحر گاه شنبه نهم مرداد ماه به ایران بازگشت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.