دیکتاتورها بزرگترین دوستان آمریکا هستند

مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس در گفتگوی ویژه خبری: ما می‌خواهیم مستقل باشیم اما آمریکایی‌ها ایران وابسته می‌خواهند و دعوای اصلی بر سر همین موضوع بوده و این دعوا جدی است

داعش را نباید بیش از حد بزرگ کرد

مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس با بیان اینکه داعش را نباید بیش از آنچه هست، بزرگ کرد، گفت: راهپیمایی میلیونی از نجف به کربلا حامل پیام زنده‌بودن روحیه استکبارستیزی مسلمانان است.

تسخیر لانه جاسوسی به روایت شیخ الاسلام

داستان تسخیر لانه جاسوسی به روایت حسین شیخ الاسلام این هفته موضوع اصلی برنامه شاهد عینی خواهد بود.

سوسیالیست‌های پارلمان اروپا به تهران می‌آیند

هیات پارلمانی از کشور آلمان و اتحادیه اروپا متشکل از برخی نمایندگان پارلمانی آنها قرار است اواخر مهر یا اواسط آبان به تهران بیایند.

مرسی به توصیه‌های رهبر انقلاب گوش نداد

مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس با اشاره به اشتباهات مرسی در اداره دولت مصر گفت: رهبر انقلاب رهنمودهایی را برای موفقیت مرسی در خطبه‌های نماز جمعه بیان کردند که اگر مرسی به این فرمایشات توجه می‌کرد اینچنین دولت خود را از دست نمی‌دادند.

حمله صهیونیست‌ها به سوریه از ناامیدی است

این درگیری‌ها اختلاف ملت سوریه با دولت نبوده بلکه جنگ نیابتی آمریکا با خط مقاومت است. آن‌ها میزان زیادی اسلحه و پول به معارضان سوری دادند و تعداد زیادی هم تروریست از خارج وارد این کشور کردند که حکومت سوریه را ساقط کنند و پس از آن وزیر امور خارجه آمریکا و رییس‌جمهور این کشور هر روز اعلام می‌کردند که حکومت سوریه ساقط می‌شود ولی این طور نشد زیرا ملت سوریه پشت حکومت خود ایستاده است.

آرزویم تقسیم بیت‌المال به مساوات است

آقای شیخ‌الاسلامی در وزارت کار بسیار زحمت کشیده‌اند اما می‌بینید که چگونه برخورد می‌کنند و به قول معروف گنه کرد در بلخ آهنگری/ به شوشتر زدند گردن مسگری. «حکایت کسی است که در بیرون با یک فرد قدرتمندی درگیر شده اما حریف او نشده و حالا که زورش به او نرسیده، تلافی آن را سر اهل خانه درمی‌آورد؛ اگر با من دعوا دارید،‌ چرا با یک جوان پرکار و مومن برخورد کردید؟».

ستاد عالی کاروان جهانی «الی بیت المقدس» در ایران تشکیل شد

حسین شیخ الاسلام دبیر ستاد عالی کاروان جهانی الی بیت المقدس در ایران، کاروان جهانی الی بیت المقدس که نمادی از حرکت ملت های آزاده جهان در اعتراض به اشغال، ظلم و ستم و یهودی سازی بیت المقدس است، اقدامی است که باید از سوی تمامی گروه های مردمی و فعالین ضد صهیونیستم مورد توجه قرار گیرد.

جنایتکاران حکومتی باید محاکمه شوند

دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین اعلام کرد: رژیم آل خلیفه با توجه به جنایاتی که علیه مردم مرتکب شده و گزارش کمیته حقیقت یاب نیز بر آن صحه گذاشته است باید کنار برود.

استقبال شیخ الازهر مصر از فتوای مقام معظم رهبری

شیخ الازهر از امام علی خامنه ای به خاطر فتوای مبارکی که در زمان مناسبش صادر شده است و باعث می شود شکاف اختلافات پر شود و درهای فتنه بسته شود قدردانی کرده است.