احمدی‌نژاد فکر می‌کند از ملکوت آمده!

چرا فکر می‌کند از ملکوت وارد شده و دیگران اشتباه‌کار هستند و خودش از هر اشتباهی پاک است.

صفار هرندی مهمان برنامه «دیروز امروز فردا»

برنامه «دیروز، امروز، فردا» با حضور محمد حسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام امشب (پنجشنبه) ساعت 22:30 روی آنتن شبکه سوم سیما می‌رود.

صفار هرندی: مرسي شبيه‌ترين نسخه به بازرگان است

دیالوگ مسلمانان شمال افریقا این بود که مگر سید حسن نصرالله نتوانست اسرائیل را شکست دهد، مگر ایران نبود که با آن همه فشار انواع و اقسام موشک های پیشرفته را ساخت، ایرانی که روزی حتی برای تهیه ساده‌ترین سلاح محتاج کشور‌های قدرتمند بود حالا به جایی رسیده که سلاح انفرادی سربازانش موشک‌های استینگری است که شوروی را در افغانستان به زانو در آورد.

«أين عمّار» رهبری «هل من ناصر» حسين(ع) بود

صفار هرندي گفت: نداي اين عمّار مقام معظم رهبري صرفاً به مقطع سال 88 ربط ندارد. در آنجا كارد به استخوان رسيد كه اين ندا با عمق خودش شنيده شد والّا سال‌ها بود كه ايشان اين ندا را سر مي‌دادند. “أين عمّار ” رهبري “هل من ناصر ” حسين(ع) بود.

برخی افراد پس از رحلت امام ارزش‌های جاهلی خود را رو كردند

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به عوامل اصلی فتنه سال گذشته گفت: شما مدیون رهبری هستید و از مردم سیلی خورده‌اید. حال چرا می‌خواهید لگد پراکنی کنید و به سمت مرکزی اصلی نظام هجوم می‌برید؟ یک جو معرفت و حق شناسی داشته باشید.

از جمهوریت نظام، تن تمام روشنفکران قبیله‌ای لرزید!

وي با اشاره به سخنان زهرا رهنورد مبني براينكه ميرحسين موسوي داماد لرستان است، گفت: اگر چنين حرفي را همسر احمدي‌نژاد مي‌زد اين صحبت وي مبدأ تاريخي مي‌شد و دستاويزي براي آنها قرار مي‌گرفت… ما باید گاف های این ها را در بیاوریم، ببنید این حرفی که اصلا رییس جمهور نزده ، این جمله خس و خاشاک را چطور بزرگ کردند. گاف های بزرگ این ها باید در تاریخ بماند و می ماند و در آخر هم این که مجامع تخصصی در حوزه های مختلف راه بیاندازیم ، این می تواند برکات زیادی را به همراه داشته باشد.

تریبون مستضعفین، برگزیده 8 ماه نبرد سایبری

همایش هشت ماه نبرد سایبری، به مناسبت فعالیت های صورت گرفته در فضای مجازی از انتخابات 22 خرداد 88 تا 22 بهمن 88، دیروز با حضور فعالین این عرصه، برگزار گردید. در این همایش سایت “تریبون مستضعفین” در بخش سایت ها و پورتال های خبری به عنوان برگزیده مورد تقدیر قرار گرفت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.