مطالبه گری جواب می دهد

ماجرای یک سال پیشِ آن ملک شخصی در جوار کاخ سعدآباد که جناب حسین فریدون و رئیس جمهور محترم قصد مصادره‌اش را داشتند یادتان هست؟
همان ملکی که صاحبان خانه را بیرون و ملک را پلمب کرده بودند و شواهدی هم بود که خانواده رئیس جمهور را برای بازدید آورده‌اند و می‌خواستند خانه شخصی رئیس جمهورش بکنند؟

کاریکاتور/ اعدام سلطان سکه نشانه اقتدار دولت و دستگاه قضایی!

کاریکاتور مازیار بیژنی در مورد سلطان سکه و اعدام دانه ریزها به جای دانه درشت ها

عکس: ماموریت ویژه حسین فریدون در نیویورک

حسین فریدون برادر حسن روحانی که تحت عنوان «دستیار ارشد رییس جمهور» در اکثر سفرها و برنامه های دولت حضور دارد و به همین منظور نیز در سفر به نیویورک همراه برادرش به سازمان ملل رفته است، در حاشیه یکی از دیدارهای روحانی با سران کشورها با تلفن همراه اقدام به عکاسی از او کرد!

ظریف با صالحی و حسین فریدون عازم وین شد

ظریف به همراه صالحی و حسین فریدون برای ادامه مذاکرات هسته‌ای عازم وین شد

افتتاحیه اجلاس خبرگان رهبری آغاز شد

افتتاحیه هفدهمین اجلاس خبرگان رهبری دقایقی قبل در مجلس قدیم شورای اسلامی آغاز شد.

دکمه‌های سرآستین آقای ظریف چقدر می‌ارزد؟

حسن روحانی چندی پیش انتقادات به روند مذاکرات هسته‌ای آن را به نحوه پوشش و عینک و قدم زدن مذاکره کنندگان تقلیل داد. به نظر می‌رسد خودنمایی مذاکره کننده ارشد کشورمان در آستانه دور جدید مذاکرات در چارچوب عملیات روانی برای تحت الشعاع قرار گرفتن عملکرد تیم مذاکره کننده با اخبار حاشیه‌ای باشد.

شکایت حسین فریدون از رسائی

حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهوری گفت که به دلیل نشر اکاذیب رسما از حمید رسایی نماینده تهران در مجلس به دادگاه شکایت کرده است.

پیغام شخص روحانی برای وزیر خارجه آمریکا

توافق هسته اي بايد به گونه اي باشد که هر توقف موقتي که در دولت دکتر روحاني پذيرفته شود، بايد در همين دولت برداشته شود. بنابراين زمان توافق براي آغاز غني سازي صنعتي در ايران بايد کمتر از ٨ سال و حدود ٧ سال باشد.

حسین فریدون جهت دریافت گزارش به وین رفت

یک عضو تیم مذاکره کننده هسته ای اعلام کرد: بنا به درخواست وزیر امور خارجه آقای فریدون جهت حضور در این دور از مذاکرات به وین سفرکرد تا گزارشی تفصیلی از آنچه که در دور اخیر مذاکرات روی داده، به اطلاع آقای دکتر روحانی برساند.

تیم اقتصادی دولت چپ است یا راست؟

حسن روحانی رییس جمهور بارها گفته که مبنای انتخاب وزرای خویش را ، شایسته سالاری و کارآمدی قرار داده ولی به هر روی ، سابقه و تفکر سیاسی هریک از وزرای تیم اقتصادی وی ، قطعا تاثیرات خود را بر سیاست ها و اقدامات دولت در عرصه اقتصاد ملی خواهد گذاشت .