دلیل اهانت مرعشی و هاشمی به مخالفانشان

هرچند چنین اظهارنظرهای عجیب و “بی‌شرف” خواندن هواداران یک رقیب سیاسی را حتی در ادبیات جوامع نزدیک به انسان‌های اولیه نیز شاید به سختی بتوان یافت، با این حال این اولین توهین یک شخصیت‌ سیاسی در این جناح نیست. پیش از این نیز آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مخالفان سیاسی خود را به قصد تحقیر، “روستایی” خطاب کرده بود.

ماجرای باج‌خواهی‌مرعشی از وزیر اسبق‌اقتصاد

پرسیدم چرا امضا کردید؟ ایشان گفتند که چون آقای مرعشی دنبال اون هستند و بقیه هم امضا کرده‌اند. به آقای شیبانی گفتم این مصوبه 3 تا ایراد اساسی دارد.

مرعشی: دولت روحانی حقم را خورد

سخنگوی تعلیق شده حزب کارگزاران، در خصوص اختلافات با کرباسچی و تک‌روی او در انتخابات ۸۸ تاکید کرد: بعد از دو سال ونیم که به حزب کارگزاران برگردم حتما دبیرکل (کرباسچی) را عوض می‌کنم.

هاشمی رفسنجانی به کاندیداتوری فکر می‌کند

آیت الله هاشمی هنوز تصمیمی برای کاندیداتوری نگرفته است و فقط به این موضوع فکر می‌کند.

سید یاسر خمینی در دیدار با زندانی سیاسی+عکس

اخیرا عکس هائی از حضور سید یاسر خمینی در منزل حسین مرعشی که مدتی است در مرخصی زندان بسر می برد منتشر شده که در میان رسانه های سبز و ضد انقلاب بازتاب گسترده ای داشت.گفتنی است دیدار با زندانیان حوادث پس از انتخابات تا به حال بر عهده خاتمی کروبی و موسوی بوده است.

جزئیاتی از احضار مسئول بسیج امیرکبیر به قوه قضاییه

وی صدور اين بيانيه را در راستاي وظيفه‌ي جنبش دانشجويي مبني بر مطالبه‌ حداكثري، و موجب تقويت و كمك به مسئولين سالم و كاردان دستگاه‌هاي نظام خواند، و از اين برخورد دستگاه قضائي اظهار تعجب كرد… ما معتقديم كه مطالبه‌گري و عدالتخواهي جريان‌هاي دانشجويي عاملي براي اصلاح مسير حركت انقلاب، افزايش كارآمدي آن و جلوگيري از ايجاد انحراف و فساد در هر نهادي است.

بلبل زبانی‌های مرعشی در مرخصی نوروزی از زندان

من خود را زندانی جمهوری اسلامی ندانسته و گذراندن دوران محکومیت را ماموریتی جدید برای خود تلقی می کنم. دوران محکومیت را یک ماموریت و فرصت برای شناخت کم و کیف کارکرد نهادهای امنیتی و قضایی دانسته -البته در آن طرف میله ها – و انشاالله تلاش خواهم کرد درس هایی را بیاموزم .

چرا دل‌رحمی قوه قضاییه تنها نصیب وابستگان قدرت و ثروت می‌شود؟

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و رسانه‌هایی که این بیانیه را منتشر کرده‌اند به دادستانی تهران احضار شده‌اند: «… فریاد عدالتخواهی و برخورد قاطع و قانونی با دشمنان اسلام، انقلاب و آرمان های آن را بشنویم و خشم مردم از سران فتنه را حس کنیم، اما مشتی برانداز و کبوتران حریم ثروت و قدرت و خاندان­ های خاص رها باشند و زمزمه­ های دهشتناک مبنی بر تقدم وحدت ظالم و مظلوم بر عدالت از دستگاه قضا شنیده شود؟…»

تعريف انسانيت در قاموس «استوانه ها»

انسان کسي است که براي ادامه تحصيل آن هم از نوع دکترا در رشته «هرچي شد» به لندن سفر کند تا از جواب پس دادن به ملت در امان باشد، اگر 24 ساعت نا قابل هم به خاطر اغتشاش بازداشت شد سريعا آزاد بشود تا «ساندويچ» مصلحتي راحت از گلويش پايين برود! …فرياد عدالت طلبي سردادن و عده اي بي عقبه و بي کس و کار را در بند نگه داشتن و کله گنده اي از طايفه بزرگ هزارفاميل را …

چرا فقط مرعشی‌ها و وابستگان به رانت به مرخصی عید می‌روند؟

آزادي حسين مرعشي تنها پس از گذشت يك روز از بازداشت وي، براي افكار عمومي نمونه ديگري از برخوردهاي دوگانه دستگاه قضايي را به نمايش گذاشت… به اینجا ختم نمی‌شود. سال گذشته مسئولین قضایی تلاش کردند تا علی‌رغم دوبار دستور مستقیم رهبر انقلاب، طلبه‌ی سیرجانی عید را در زندان بگذارند. به جرم مبارزه با زمین‌خواری در سیرجان…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.