آسیب‌های مرزبندی‌ سیاسی در جامعه

حسین مظفر معتقد است: بسیاری از افراطی گری و تندروی ها باعث به وجود آمدن جریان اعتدال گرا شده و این درحالیست که وجدان عمومی جامعه طرفدار فضای اعتدالی است. این نماینده مجلس همچنین پیش‌بینی کرد که مجلس آینده مجلسی معتدل باشد.

قانون حمایت از امر به معروف و نهی از منکر

معاون نظارت مجلس گفت: از مجموع 30 فقره قانون 29 عنوان از سوی رئیس‌جمهور ابلاغ شده و قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در انتظار ابلاغ به دستگاه‌های اجرایی است.

مرحوم محدث معلمی در خط امام و انقلاب بود

حسین مظفر وزیر اسبق آموزش و پرورش با اشاره به رابطه نزدیک و دوستانه مرحوم محدث با مقام معظم رهبری نگاه ایشان به بحث ولایت را سرچشمه گرفته از مفاهیم قرآن و معیار کارهای ایشان را هم تبعیت از ولایت دانست.

گزارش سرپیچی رئیس‌جمهور در قوه قضاییه

معاون نظارت مجلس شورای اسلامی با قرائت گزارشی از اقدامات نظارتی مجلس در سال اول دوره نهم تاکید کرد: جمعاً 53 قانون به رئیس جمهور ابلاغ شده و رئیس جمهور فقط 5 فقره از این قوانین را در مهلت قانونی 5 روزه و 26 قانون را با تاخیر به روزنامه رسمی ابلاغ کرده است.

حسین مظفر رییس ستاد انتخابات قالیباف شد

سخنگوی ستاد انتخاباتی قالیباف گفت: حسین مظفر رییس ستاد انتخابات قالیباف شد.

اعضای 2+1به نفع جلیلی کنار نمی روند

رئیس ستاد انتخابات ائتلاف برای پیشرفت با تاکید براینکه اعضای ائتلاف به نفع جلیلی کنار نمی روند، گفت: حکمیت جامعتین به تنهایی ملاک انتخاب گزینه نهائی ائتلاف برای پیشرفت نیست. حسین مظفر در واکنش به برخی شایعات مبنی براینکه اعضای ائتلاف برای پیشرفت به نفع سعید جلیلی از صحنه انتخابات کناره گیری می کنند، اظهارداشت: […]

روایت مظفر از گفتگوی هاشمی و جلیلی

رئیس ستاد ائتلاف پیشرفت گفت: یکی از روزهایی که در مجمع تشخیص بودیم، هاشمی از جلیلی که در حال ارائه گزارش مذاکرات بود سوال کرد: بالاخره جواب آنها چیست که آقای جلیلی گفت: آنها منتظر انتخابات هستند.

هر سه کاندیدای ائتلاف پیشرفت ثبت‌نام میکنند

رئیس ستاد ائتلاف پیشرفت با اشاره به اینکه هر سه کاندیدای این ائتلاف در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می کنند، گفت: ثبت نام آنان هیچ خدشه ای برای معرفی فرد واحد وارد نخواهد کرد.

ادامه کار نیکزاد تصرف در اموال عمومی است

حضور مرتضوی در تامین اجتماعی با هر عنوانی خلاف است و امضای اسناد از سوی وی تصرف در اسناد دولتی است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.