شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

طلاق باید دغدغه جامعه و خانواده‌ها شود

استاندار تهران گفت: طلاق باید دغدغه جامعه، خانواده و نسل جدید شود، خانواده‌ها، محیط‌های آموزشی و صداوسیما در این زمینه نقش مهمی دارند.

جای خالی اقتصاد مقاومتی در وزارت نفت

همزمان با کاهش جهانی قیمت نفت و نیز جنجال های موجود بر سر کیفیت بنزین مصرفی در داخل، چهارشنبه شب گذشته برنامه ثریا با موضوع رفع وابستگی و تقویت توان داخلی در صنعت نفت به روی آنتن رفت.

کیفیت آب تهران پایین است، آلوده نیست

استاندار تهران گفت: آب تهران آلودگی ندارند اما کیفیت آن پایین آمده است در گذشته ۳۰ درصد آب از چاه‌ها و ۷۰ درصد از سدها تامین می‌شد اما اکنون ۴۵ درصد از چاه‌ها و ۵۵ درصد از سدها تامین می‌شود.

باید به اشتغال معلولان توجه ویژه‌ای شود

استاندار تهران با اشاره به آمادگی استانداری برای اجرای قانون جامع حمایت از معلولان گفت: در این زمینه تعاملات خوبی بین شهرداری، وزارت رفاه و صنعت برای اشتغال معلولان صورت گرفته است.

مصرف بنزین ایران دوباره اوج گرفت

همزمان با اوج گیری متوسط مصرف بنزین ایران با وجود اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه ها، ستاد سوخت برنامه های جدید ابطال سهمیه‌های ویژه بنزین 700 تومانی را اعلام کرد و به زودی سهمیه ویژه بنزین برخی از وانت بارها هم به طور کامل ابطال خواهد شد.

پلمپ چاه‌های غیرمجاز آب شرب

استاندار تهران گفت: برخورد با چاه‌های غیرمجاز صد درصد پیگیری می‌شود و چاه‌های غیرمجازی که برای آب شرب مناسب هستند یا باید برای استفاده شرب تبدیل شوند و یا در صورت قابل استفاده نبودن، پلمپ شوند.

تغییر ضربتی‌ کلاس‌بندی‌ کارت‌های‌سوخت‌

معاون صنایع و انرژی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت از تغییر کلاس بندی کارت‌های سوخت خودروهای زیر10 تن تا پایان امسال خبر داد.

احتمال تغيير درساعت‌های کاری در تهران

استاندار تهران با بیان اینکه احتمال افزایش شدت آلودگی هوا وجود دارد گفت: در صورتی که روند آلودگی به سمت اضطرار برود تصمیمات جدیدی برای تردد و ساعت‌های کاری اتخاذ خواهیم کرد.

دق‌الباب مسجد خرافات است

یکی از محققان حوزه علمیه قم گفت: عمل خرافی که در دین وارد نشده باشد و با عنوان دین انجام شود، نه تنها ثوابی ندارد، بلکه گناه است. دق‌الباب مساجد در شب اول ربیع الاول از جمله این امور است و سند روایی ندارد.

شباهت شرکت‌های خصوصی تاکسیرانی با شرکت‌های هرمی

سخنگوی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت گفت: شرکت‌های خصوصی تاکسیرانی در تهران به دلیل دریافت مبالغ مختلف به عنوان شارژ از رانندگان تاکسی ماهانه درآمد میلیاردی دارند، این شرکت‌ها همچنان به صورت مافیا در شهر تهران با حمایت‌های شبانه روزی مدیران ارشد شهری تهران به کار خود ادامه می‌دهند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.