افول حکمت عملی و دیالکتیک ویرانگر

مع الاسف ضعف فرهنگ سیاسی در ایران و برخوردهای جناحی و باندی رسانه های داخلی نیز باعث شده هر جناح به قصد تسویه حساب داخلی اشتباهات باند مقابل را برجسته و از گاف های خودی ها صرف نظر کند. صدالبته نباید از خوانش های سوپر ایدئولوژیک و غیرواقعی از تحولات منطقه نیز غفلت ورزید که باعث شده عطش مضاعفی برای بازتولید برخی توهمات در رسانه ها شکل بگیرد.

قهرمان بین‌المللی کشتی به زائران صلح پیوست

جمعی از فعالان بین‌المللی از کشورهای مختلف اواسط ماه آوریل (نیمه دوم فروردین ماه 93) قصد عزیمت به سوریه برای امدادرسانی دارویی و پزشکی به مردم جنگ زده و رنج کشیده این کشور را دارند

مسیحیت ناب عیسوی به ز اسلام آمریکایی

مایرید مگوایر هفته آینده عازم غزه است و ماه آینده جهت مشارکت در حرکت بین المللی «زائران صلح» به تهران آمده و پس از برپایی برنامه‌هایی در تهران و قم به همراه فعالان صلح‌طلب از ملیت‌های مختلف عازم دمشق می‌شود.

آقای روحانی! اینقدر آرمان‌گرا نباشید، کمی هم واقع‌گرا باشید

مساله اینجاست که ناگهان کسانی به دنبال «تغییر صورت مساله» افتاده و با ادبیات اعتدال و واقع‌نگری، تمام واقعیت‌های ایالات متحده را نادیده گرفته‌اند و رویارویی تمدنی اسلام و غرب و مواجهه بنیادین و مبنایی انقلاب اسلامی و مستکبرین را به تعدادی «میس آندراستندینگ»! تقلیل داده‌اند. «سوء برداشت‌ها»یی که باید با مذاکره و تدبیر و عقلانیت و به مرور زمان برطرف شده و دیوار بی‌اعتمادی میان دو کشور برداشته شود.

وحدت اسلامی تنها یک تاکتیک در برابر دشمن مشترک نیست

«وحدت اسلامی» برای ما تاکتیک نیست؛ وحدت و همدلی و الفت با کسانی که در قاطبه اعتقادات با شیعیان مشترک اند فقط منوط به وجود «دشمن خارجی» نیست. بر خلاف کسانی که «تشیع» را مکتب «قشری‌سازی رحمت الهی» ترسیم می کنند ما مذهب مان را «مکتبی انسانی» می دانیم.

ناگفته‌هایی در باب فیلم موهن

اینکه فیلم مذکور درست دو روز پیش از 11 سپتامبر به نمایش درآید و در سالگرد 11 سپتامبر سفیر این کشور در لیبی کشته شود و همزمان پرچم های القاعده در جای جای جهان اسلام به اهتزاز درآید و رسانه های غربی نیز درست بر همین نقطه تمرکز کنند مطلب قابل تاملی ست.

شماره کارت برای واریز کمک‌های نقدی به منظور برپایی سفره افطار در غزه

شماره کارت 6273531050226926 به نام آقای «حسین همازاده» به این ار اختصاص داده شده است.