«حصر» موضوعی سیاسی و امنیتی است

وزیر دادگستری گفت: موضوع برجام از دیدگاه ما همانند حصر، یک بحث سیاسی و امنیتی است و فراتر از تصمیم قوا می‌باشد؛ بنابراین باید در شورای عالی امنیت ملی به بحث گذاشته شود.

کاسب فتنه کیست؟!

نگاه کاسب کارانه به فتنه آن است که کسی با برخلاف جریان آب شنا کردن سعی در مطرح کردن خود باشد و به به و چه چه های bbc و voa را ابزاری کند برای ایجاد تفرقه و از بین بردن همدلی؛ طبیعی است کسی که حیاتش در هوچی گری و ساز مخالف زدن است، در فضای غبار آلودی که می سازد چشم هایش راه به حقیقت نمی‌برد و دلش با شیطان است و غیر از این توقعی هم نیست که روز خدا را روز شیطاان بخواند.

فتنه‌گران از عوامل تشدید تحریم‌ها بودند

در آن جلساتی که با موسوی داشتیم آقای ابوترابی به وی گفت اگر به این موضوع اصرار داری در تلویزیون بحث را در مقابل یکی از مسئولان کشور مطرح کن تا مسئله برای مردم باز شود اما موسوی می گفت من در مناظره شرکت نمی کنم و باید در یک برنامه زنده هر چه دوست دارم بگویم . آقای ابوترابی به وی پیشنهاد کرد که شما برنامه ای ضبط کنید و من بر آن نظارت می کنم و سپس آن برنامه در رسانه ملی پخش شود که موسوی گفت من برنامه ضبط شده نمی خواهم.

رأی مردم فقط در سال ۹۲ حق‌الناس نبود

در سال ۸۸ برخی خواص با ایجاد تردید در فرصت بزرگی که برای نظام به وجود آمده بود در برابر حق‌الناس ایستادند و به صراحت گفتند دموکراسی یعنی حاکمیت نیابتی اشراف.

گزارش لندن از وضعیت حقوق بشر ایران

دستگاه سیاست خارجه رژیمی که در هر دو جنگ بین‌المللی به ایران تجاوز کرده بود، همچنین مدعی شده است که این کشور در راس جبهه‌ای بین‌المللی قرار دارد که به دنبال بهبود وضعیت حقوق بشر در ایران است.

برخورد با فتنه‌گری از صدر اسلام تاکنون

به نظر می رسد، این حصر تا زمانی که مردم خواستار محاکمه هر دو نفر شوند ادامه می یابد. تا زمانی که مردم به طور کلی از نظام استکباری و آمریکا ناامید شوند و دشمنی با دشمنان نظام اسلامی به عنوان معیار پررنگی در انتخاب ها قرار گیرد، ادامه می یابد. تا زمانی که هیچ فتنه گری نتواند از احساسات مردم در برابر نظام اسلامی استفاده کند؛ تا زمانی که حتی فکر آتش زدن درب خانه ولی خدا به ذهن ها خطور نکند و تا زمان پدیدار شدن بصیرت عمومی .

دوره لبخند به گستاخی‌های کاخ سفید گذشته است

تعلل در محاکمه و مجازات سران فتنه، همانگونه که شاهدیم، منجر به جری شدن فتنه گران داخلی و اربابانشان در خارج از مرزها خواهد شد. به گونه ای که به خود اجازه دخالت در مسائل داخلی کشور و نقض آشکار استقلال ملی ایران را می دهند.

چرا کسی برای کروبی تره خورد نکرد؟

در سال ۸۸ یکی از شعارهای جنبش سبز حمایت از میرحسین موسوی و مهدی کروبی در مقابل نظام بود. «موسوی دستگیر بشه، ایران قیامت میشه» «کروبی دستگیر بشه، ایران قیامت میشه» از جمله شعارهایی بود که در حد شعار و حرف باقی ماند و چهارسال پیش در زمانی که نظام با سران داخلی فتنه برخورد کرد، آب از آب تکان نخورد! اما نکته جالب آنکه باخبر آزادی کروبی نیز خبری از آن قیامت نشد!

مهدی کروبی از تماشای ماهواره محروم است

ماهواره، اینترنت و تلفن از دسترس ایشان خارج شده است اما ایشان می‌توانند شبکه‌های تلویزیونی صدا و سیما تماشا کنند.

فائزه‌هاشمی: متهمین از داشتن وکیل محروم‌اند

این فعال اصلاح‌طلب با زیر سوال بردن مسئولان نظام جمهوری اسلامی ادعا کرد: موارد بسیاری در قانون اساسی وجود دارد که اجرا نمی‌شود، مگر‌‌ همان دادگاه‌های عادلانه اجرا شد؟ یا حق داشتن وکیل اجرا شده؟ و یا اصل 27 که تظاهرات آزاد است اجرا شده؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.