چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸

خاطره جالب حداد از سفر رهبرانقلاب به هند

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس به بیان خاطره ای جالب از رهبر انقلاب و خویشتنداری و تقوای ایشان در سفر به هند پرداخت.

ایستادگی در برابر نظام سلطه باید در شعر شاعران ظهور داشته باشد

شعر یكی از برجسته ترین هنرهاست و هنرمندان شاعر مسئولیت سنگینی در قبال مسائل اصلی كشور و حركت عظیم تاریخی و الهام بخش انقلاب اسلامی دارند كه باید این هنر بسیار فاخر و كهنه نشدنی را در خدمت انجام این مسئولیتهای بزرگ قرار دهند.

رهبری و بدرقه دولت‌ها

یكی دیگر از ویژگی‌های سخنان رهبر انقلاب اسلامی در دیدار بدرقه این است كه ایشان اعضای هیأت دولت را در ادوار مختلف، به ادامه‌ی كار و تلاش پس از اتمام مسئولیت تشویق می‌كنند. باید گفت كه اصولاً تجربه‌ی مدیریتی در همه‌جای دنیا تجربه‌ی گرانی است. باید نظام اسلامی از این ظرفیت ایجادشده در این مدیران در جهت اهداف انقلاب بهره‌مند شود.

ابقای ۳ تن از فقهای شورای نگهبان و انتصاب یک عضو جدید

رهبر معظم انقلاب، سه تن از فقهای شورای نگهبان را در این سِمَت ابقا و حجت‌الاسلام حاج شیخ «مهدی شب‌زنده‌دار» را به عنوان عضو جدید فقهای این شورا منصوب فرمودند.

کمک رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) همزمان با جشن گلریزان ویژه کمک به آزادی زندانیان نیازمند کشور ؛ مبلغی را به ستاد دیه کمک کردند.

انتشار جدیدترین‌ اجوبة‌ الاستفتائات‌ رهبری

کتاب اجوبه الاستفتائات مقام معظّم رهبری شامل پاسخ‌های معظّمٌ‌له به سؤالات شرعی مقلدان در موضوعات مختلف می‌شود.

گزارش فرمانده نیروی هوافضای سپاه به رهبرانقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا در دیدار سردار سرتیپ امیرعلی حاجی‌زاده و گزارش وی از وضعیت نیروی هوافضای سپاه تاکید کردند: وضعیت از ۲۰ سال پیش زمین تا آسمان تفاوت کرده است.

نماز ظهر و عصر در ماه رمضان به امامت رهبرانقلاب اقامه می‌شود

اين مراسم از روز اول ماه مبارك رمضان، همه روزه به جز روزهای جمعه تا روز پايانی ماه مبارك رمضان ادامه خواهد داشت و عموم مردم مومن و روزه‌دار می‌توانند برای شركت در اين مراسم معنوی به حسينيه امام خمينی رحمه‌الله واقع در خيابان فلسطين جنوبی، تقاطع آذربايجان مراجعه كنند.

مولوی‌های اهل‌سنت چگونه مريد آقا شدند؟

یک پاسبانی دم در ایستاده بود و از ما پرسید: شما با کی کار دارید؟ گفتیم با آقای خامنه‌ای؛ گفت باید بروید شهربانی ابراز هویت شوید. کیف را از دیوار انداختیم درون خانه‌ آقا و به سمت شهربانی رفتیم. در مسیر دیدیم که آقا و آقای هاشمی‌نژاد و آقای طبسی و آقای حجتی کرمانی و یک نفر دیگر به طرف خانه می‌آمدند که ما از روبه‌رو با آن‌ها مواجه شدیم.

شیخ‌طادی فیلم زندگی رهبرانقلاب را می‌سازد

کارگردان مستند زندگی مقام معظم رهبری از ادامه مراحل تحقیق و پژوهش ساخت این مستند خبر داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.