کلیپ/ چهار میلیون لیره برای اجازه زدن حرم حضرت زینب(س)

مستند مدافعان سنی حرم حضرت زینب(س)
میلاد حضرت زینب (س) مبارک

امروز مخاطب زینب(س) کیست؟

احساس، عاطفه و هیجان واکنش طبیعی انسان­‌ها به رویدادهاست ولی گاه آنچنان عاطفه و احساس در زندگی فراگیر می­‌شود که عقل و منطق کنار می‌رود. بسیاری از رفتارهای سیاسی امروز ما برخاسته از هیجانات و عواطف ماست اما دختر امیرمؤمنان علیه‌السلام در سخت­‌ترین شرایط عاطفی و احساسی، عقلانی می­‌اندیشید و منطقی سخن می‌­گفت.

شیر سامرا به شهادت رسید

مهدی نوروزی در دفاع از حرمین شریفین سامرا به شهادت رسید.

نفرین‌شدگان سپاه‌یزید در نمایش «فصلی دیگر»

نمایش «فصلی دیگر» نوشته علیرضا حنیفی و کارگردانی پژمان کاشفی که به تأثیر نفرین حضرت زینب(س) بر سپاه یزید می‌پردازد؛‌ به مدت یک هفته در سوگواره خمسه اجرا می‌شود.

عظیم‌ترین گردهمایی بشری برگزار شد

اجتماع بیش از ۲۰ میلیون نفر از عاشقان دلسوخته سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین در اربعین شهادت آن امام بزرگ در کربلای معلی، صحنه‌های بی‌نظیری از عشق و ارادت و دلدادگی به بزرگ پرچمدار حق و حقیقت در جهان را رقم زد.

آیا حسین (ع)سستی در برابر یهود را می‌پذیرد

نگویید با کشته شدن حسین همه چیز تمام شد. حسین برای چه چیزی کشته شد؟ حسین ابداً به طور عموم از این موضع ما در منطقه و کشور راضی نیست. آیا حسین می‌پذیرد که موضع ما در برابر یهود خواری و سستی باشد؟

اهل بیت پیامبر وارد مجلس یزید می‌شوند

دوم ماه صفر همان روزی است که اهل بیت پیامبر(ص) و سَر مبارک امام حسین(ع) را به مجلس یزید وارد می‌کنند و امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) با سخنان خود ابطال اعمال یزید بن معاویه و حقانیت قیام عاشورا را آشکار می‌سازند.

به نینوای عطش، باز های و هوی گل کرد

غلامرضا شکوهی از شاعران خراسانی است که غزل‌های دل‌نشینی در ساحت شعر آیینی داد.

مسیر کاروان اسرای کربلا از کوفه تا مدینه

کاروان اسیران کربلا را پس از انتقال به کوفه، اندکی نگاه داشتند و سپس به سوی دمشق، پایتخت حکومت اُمویان، فرستادند. مسیر حرکت این کاروان، در کتب تاریخ و سیره، معین نشده است. از این رو، پیموده شدن هر کدام از مسیرهای‌ میان کوفه و دمشقِ آن روزگار، محتمل است.