پادکست: منظومه شهامت

به مناسبت ایام رحلت پیامبر کربلا حضرت زینب کبری سلام الله علیها سرویس چندرسانه‌ای تریبون مستضعفین «پادکست منظومه شهامت» را منتشر کرد.

مدح حضرت زینب در شعری از حمیدرضا برقعی

من در ادراک شکوه تو سرم می سوزد | جبرئیلم همه ی بال و پرم می سوزد || من در اعماق خیالم … چه بگویم از تو | من در این مرحله لالم چه بگویم از تو

پادکست: «حضرت زینب(س) بانوی حافظ اسلام»

به مناسبت میلاد حضرت زینب سلام‌الله علیها سرویس چندرسانه‌ای تریبون مستضعفین پادکست «حضرت زینب بانوی حافظ اسلام» را در رسای پیامبر کربلا  منتشر کرد.

عقيله بني‌هاشم(س) و رسالت ما

برخي‌ها عاقلند و عقل براي آنها به منزله يك وصف مَلكه است، برخي‌ها عاقلند كه عقل براي آنها به منزله فصل مقوّم است؛ آنها كه عقل براي آنها به منزله فصل مقوّم بود، به تمام معني عقيله‌اند. حسين‌بن‌علي(ع) عقيله بني‌هاشم است و زينب كبری(س) عقيله بني‌هاشم.

پادکست: زن مسلمان اینگونه است

در آستانه میلاد پیامبر کربلا حضرت زینب کبری(س) سرویس چندرسانه‌ای تریبون مستضعفین پادکست «زن مسلمان اینگونه است» را منتشر کرد.

نقدی به پاسخ جناب آیت الله

چندی است که تعدادی از اردتمندان و مقلدان آیت الله سید صادق شیرازی ضمن توبیخ و تشنیع بر حقیر به جهت مطالبی که بنده در کتاب «قمه زنی سنت یا بدعت» پیرامون روایت سر به محمل کوبیدن حضرت زینب سلام الله علیها بیان داشته‌ام.

همایشی که به کلوپ رقص تبدیل شد

مراسم روز پرستار که روز گذشته از سوی نظام پرستاری برگزار شد، دارای حواشی جالبی بود.

شعر:‌گفتند از او بگذر و بگذار به ناچار

گفتند از او بگذر و بگذار به ناچار | رفتم نه به دلخواه، به اجبار به ناچار || در حلقه‌ای از اشک پریشان شده رفتم | آنگونه که انگشترت انگار به ناچار…

روایتی از محافظان حرم عمه سادات

در واقع در اين جنگ شيعيان زيادي به خاک و خون کشيده شده اند؛ اما تنها گروه مورد تعرض نبوده اند. سلفي هاي تکفيري که در قالب جبهه النصره القاعده درگير جنگ با نظام هستند، همه را مي کشند. براي آنها فرقي بين سني و شيعه و مسيحي وجود ندارد. آنها هرکس را آنطرف لوله تفنگشان ببينند مي کشند.

شعر: زینب قیام کرده چون از پانشسته نیست

حضرت زینب(س) در یکی از عظیم‌ترین نهضت‌های بزرگ اجتماعی و سیاسی یعنی نهضت کربلا حضور یافت و حماسه‌های بی‌نظیری آفرید و شگفت انگیزترین جلوه‌های صبر و استقامت را به جهانیان ارائه داد.