آخرین تصاویر از ضریح جدید حرم حضرت عباس

با تلاش مستمر و شبانه روزی دست اندرکاران و هنرمندان کارگاه ضریح سازی حرم مطهر حضرت عباس(ع)، آخرین بخش از پنجره‌های ضریح حرم مطهر بر روی سازه چوبی آن نصب گردید.

هَیْهاتِ مِنّا الذلَّة فرهنگسازی عزت‌مداری است

عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، مهمترین شاخصه قیام امام حسین(ع) را عزت‌مداری دانست و گفت:‌ شعار «هَیْهاتِ مِنّا الذلَّة » امام (ع) باید در جامعه فرهنگسازی و نهادینه شود.

عکس: سرداب و حرم حضرت عباس (ع)

بنای حرم حضرت ابوالفضل‌(ع) از همان ابتدا بر روی اين سرداب و آب بنا شده و اين امر تأثيری بر روی استحکام حرم حضرت نداشته است.

سردبیر پنجره: «رستاخیز» به شوخی شبیه بود

جناب فیلم ساز بین المللی! در ازای اصرار بر نمایش شمایل عباس ابن علی(ع) و فرزندان آل الله علی اکبر و قاسم و … چه سود تعریف شده ای در باور مردم نسبت به مقدسات حاصل شد؟شما صاحب فن و هنرمندید اگر همین زودی ها جوانکی هوس کرد داستانی از این حماسه بسازد و به تاسی جنابعالی و همقطارانتان این ذوات مقدس را ناشیانه تصویر کند تکلیف چیست؟

اعتراض یک مرجع تقليد به فیلم «رستاخيز»

متأسفانه در آستانه سی و پنجمین بهار انقلاب که با اعتقاد و ایمان مردم و رهبری مراجع عظام مخصوصا امام خمینی رحمه الله به بار نشست، بر خلاف نظر عموم مراجع مبنی‌بر عدم جواز نشان دادن تصویر ذوات مقدسه در فیلم‌ها، در فیلمی در جشنواره فجر این ذوات نشان داده شد. لذا این موضوع نوعی بی‌احترامی و بی‌توجهی به نظر دینی مراجع تقلید می‌باشد و باعث حرمت شکنی عظمت امام‌زادگان بزرگوار خواهد شد و لذا اینجانب این عمل را محکوم می‌کنم.