«پرسش» در قبر از چه زمانی شروع می‌شود

روز قیامت دادگاه و محاکمه اصلی انسان است، ولی عالم برزخ جایگاهی است که برای فرد پرونده‌ای تشکیل می‌دهند و او را آماده می‌کنند تا به محکمه اصلی برسند و در واقع پرسش‌های اساسی را در قبر سؤال می‌کنند.

مردم در «برزخ» به چند دسته تقسیم می‌شوند

مردم در عالم برزخ به چند دسته تقسیم می‌شوند؟ آیا مردم در برزخ هم مانند بهشت و جهنم به دو دسته تقسیم می‌شوند؟

مشکل امروز جامعه‌اسلامی عدم وحدت است

مدیر گروه سیاست پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: نکته مهم در سیره رسول اکرم (ص) توجه به عقلانیت، دوری از تعصبات کورکورانه و انتقام جویی نسبت به برادران مؤمن یا حتی دشمنان است ایشان ملاک مهم برتری جویی را تقوا به شمار آوردند.

قبول اعمال در گرو پذیرش ولایت است

استاد حوزه علمیه قم گفت: اگر در نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنیم باید توجه داشته باشیم قبول اعمال ما در گرو پذیرش ولایت است.

چه عضوی در قیامت عذاب بیشتری می‌بیند

یکی از گناهانی که به سختی بخشیده می‌شود غیبت کردن است و کسی که در دنیا به این امر مشغول باشد در قیامت از عاجزترین و درمانده‌ترین مردمان است.

۱۰ کتاب برای آشنایی با پیامبر اعظم

بسته مطالعاتی پیامبر اعظم(ص) پیشنهاد ۱۰ کتاب با موضوع پیامبر(ص) می باشد که به پیشنهاد اساتید و کارشناسان انتخاب شده است. معرفی و توضیح کتب در ذیل آمده است.

ترانه جدید حامد زمانی برای پیامبر اسلام

حامد زمانی این آهنگ را در جشن بزرگ میلاد پیامبر(ص) که در مصلی تهران برگزار شد رو نمایی کرد.

چرا حضرت محمد(ص)را ابن الذبیحین خوانده‌اند؟

عام الفیل جزو معجزاتی است که خبر از فصل جدیدی برای بشر دارد. داستان اصحاب فیل از جمله داستان­های عبرت­ آموز تاریخ است که به بیدار ساختن گردن­کشان مغرور و نشان دادن ضعف انسان در برابر قدرت خداوند، کمک می‌کند. این حادثه به اندازه­ ای تکان دهنده بود که عرب آن را مبدأ تاریخ خود قرار داد و حوادث خود را با قبل و بعد از آن می­ سنجید.

جشن بزرگ محمد(ص) در جهان برگزار می‌شود

امسال در کنفرانس وحدت اسلامی که در ایام ولادت نبی اکرم(ص) برگزار می شود، کلید مرحله نوین تقریب را خواهیم زد و در جمعه هفته وحدت، جشن بزرگ محمد(ص) در جهان برگزار می شود.

شعر: اقرا بالعشق، محبت شد ازین پس جاری

و صدا گفت که تو حکم رسالت داری / اقرا بالعشق ، محبت شد ازین پس جاری
انبیا خاتم خود را به تو دادند که خوب / می‌شناسند تو را وقت امانت‌داری

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.