پیام رهبرانقلاب به مناسبت میلاد حضرت مسیح

امروز نیز آنگونه قدرت‌ها حاضر نیستند بندگان خدا و پیروان دین خدا و رهروان حقیقت را تحمل کنند. پیروی از حضرت عیسی علیه‌السلام لازمه‌اش طرفداری از حق و بیزاری از قدرتهای ضد حق است

امروز هم مسیح می‌گفت: قدس را به سگ‌ها و خوک‌ها وامگذاريد

علّتى كه سبب مى ‏شد تا پيامبران با يهود بجنگند براى ما روشن مى ‏شود. پيكار ما نيز با آنان همچون جنگ با يك انسان يا جنگ با گروهى مؤمن نيست. بلكه با آنها مى‏ جنگيم زيرا كه ايشان به مصداق آيه قرآن، دستورات كتاب مقدّس خود را عمل نمى ‏كنند. بنابراين جنگ ما با آنها جنگ با يك مجموعه از انسانها نيست، بلكه اين جنگ در واقع نبرد با فساد، انحراف، ستم و انديشه تبعيض نژادى است

مسیح من، مسیح تو

…مسیح سخت‌گیر من، این سو ایستاده بود، مسیح سهل‌گیر تو، آن سو! و من لابه‌لای تصویر دو مرد می‌گریستم… من یوحنای مسیحی هستم كه پای حواری نمی‌شوید، كه دست حواری می‌برد!… تو اگر نه با لب، با چشم حتما می‌پرسیدی چه‌طور می‌شود عاشق تیغی بود كه برای بریدن دستت بالا رفته است؟ و من چه بی‌جواب بودم آن شب و چه عاشق!

اى ملت مسيح! حضور ابرقدرت‌ها در معابدتان شما را اغفال نکند

حضور ابرقدرتها در معابد و دست به آسمان بلندكردن آنان براى دعا به جاسوسان و خائنان به مذاهب مسيح عليه مظلومان و مستضعفان، شما را اغفال نكند كه اينان جز براى رسيدن به قدرت بيشتر و نيل به رياست دنيا – كه خلاف دستور آسمانى است – به چيز ديگرى فكر نمى‏كنند.

قیام موعود به روایت سینما

درحالی که سینماگران آمریکایی برای ترسیم آخرالزمان براساس باورهای خود، سخت‌کوش و فعال هستند، فیلمسازان مسلمان و ازجمله کارگردان‌های ایرانی، نسبت به نمایش باورهای آخرالزمانی تشیع کار چندان قابل توجهی را صورت نبخشیده اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.