مربع راهبردی سال ۹۳

در باب حماسه‌ی اقتصادی کاری که بايد انجام بگيرد و توقّع بود که اتّفاق بيفتد، اتّفاق نيفتاد. تلاشهايی انجام گرفت که مورد سپاس است، ولی کار بزرگی که بايد در زمينه‌ی حماسه‌ی اقتصادی انجام بگيرد، همچنان در پيش روی ما است و ما موظّفيم که اين حماسه را به وجود بياوريم.

دولتی که 49 درصد مخالف دارد حماسه اقتصادی خلق نمی‌کند

در اوایل انقلاب حداکثر مطالبات تن دادن به شعارهای سیاسی و قانون اساسی ملاک بود اما امروز عدالت اجتماعی ملاک است. اگر کسی این تصور را داشته باشد که بتواند با شعار سیاسی جامعه را اداره کند در اشتباه است و نمی تواند موفق شود.

سیاست‌های كلی «اقتصاد مقاومتی» ابلاغ شد

لازم است قوای كشور بی‌درنگ و با زمان‌بندی مشخص، اقدام به اجرای آن كنند و با تهیه قوانین و مقررات لازم و تدوین نقشه راه برای عرصه‌های مختلف، زمینه و فرصت مناسب برای نقش‌آفرینی مردم و همه فعالان اقتصادی را در این جهاد مقدس فراهم آورند تا به فضل الهی حماسه‌ اقتصادی ملت بزرگ ایران نیز همچون حماسه سیاسی در برابر چشم جهانیان رخ نماید. از خداوند متعال توفیق همگان را در این امر مهم خواستارم.

حماسه‌ی 24 خرداد؛ مهر ابطال تقلب بزرگ

انتخابات یازدهم از حیث متن و حاشیه، قابلیت فراوانی برای تحلیل دارد و از زوایای گوناگون می‌تواند مورد تأملات نظری قرار گیرد. در این میان، سؤال این است که ترکیب آرای پیروز و بازنده‌ی این انتخابات با ادعای «تقلب» در انتخابات ریاست جمهوری دوره‌ی قبل چه نسبتی دارد؟

مسابقه كتابخواني «حماسه سياسي»

مسابقه كتابخواني با محور كتاب «انتخابات چرا چگونه» برگزار مي‌شود.

انتشار مجموعه پوسترهای حماسه سیاسی

این مجموعه در پی فراخوان مردمی پوستر «حماسه سیاسی» و پس از برگزاری دومین کارگاه تولید پوستر با همین موضوع که روز سی‌ام اردیبهشت ماه 92 با حضور استاد نجابتی در مشهد برگزار شد، بارگذاری شده است.

کلیپ‌های لشگر توفيق در راه شبكه دو

تیزرهای «لشگر توفیق» كه به سفارش طرح و برنامه شبكه دو توليد مي شود با ساختاري مفهومي و با قالب اجرائي جلوه‌هاي ويژه و انيميشن و همچنين رئال، در پي ترغيب مردم به حضور فزاينده در صحنه‌هاي مختلف جامعه و بيان نقش اتحاد و همدلي هر چه بيشتر آنها است

نرم‌افزار حماسه سیاسی منتشر شد

با نزدیک شدن به انتخابات ریاست‌جمهوری و با توجه به سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، نرم افزار چندرسانه‌ای حماسه سیاسی منتشر شد.

لشگر توفيق در راه شبكه دو

مجموعه تیزرهای «لشگر توفیق» كه به سفارش طرح و برنامه شبكه دو توليد مي شود با ساختاري مفهومي و با قالب اجرائي جلوه‌هاي ويژه و انيميشن و همچنين رئال، در پي ترغيب مردم به حضور فزاينده در صحنه‌هاي مختلف جامعه و بيان نقش اتحاد و همدلي هر چه بيشتر آنها است.