اینجا همچنان آماده باش است

بزرگداشت سالگرد حماسه ۹ دی، رویکرد متناقض برخی مسئولان در بحث فتنه ۸۸ با خواست اصلی مردم و توهین اخیر نشریه فرانسوی به رسول اکرم(ص)، موضوعاتی است که از نظر فعالان فضای مجازی دور نماند.

آقای مطهری! مردم را تحریف نکنید

علی مطهری که به اظهار نظرهای عجیب و شاذ شهره است در حالی امسال، نه دی را روز وحدت و یوم‌الله یاد کرد که سال گذشته نهم دی را تجمعی بی مورد دانسته بود و در استدلالی عجیب و غیر منطقی گفته بود: زمانی که مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه اعلام کردند که باید از تجمع خودداری شود تجمع کردن در نهم دی ماه بی مورد بود.

کاسب فتنه کیست؟!

نگاه کاسب کارانه به فتنه آن است که کسی با برخلاف جریان آب شنا کردن سعی در مطرح کردن خود باشد و به به و چه چه های bbc و voa را ابزاری کند برای ایجاد تفرقه و از بین بردن همدلی؛ طبیعی است کسی که حیاتش در هوچی گری و ساز مخالف زدن است، در فضای غبار آلودی که می سازد چشم هایش راه به حقیقت نمی‌برد و دلش با شیطان است و غیر از این توقعی هم نیست که روز خدا را روز شیطاان بخواند.

تشیع‌انگلیسی امتداد صهیونیسم سرمایه‌داری است

فتنه 88 دقیقا پیغامی که از طرف فتنه گرها( آدمهایش مشخص اند) سند داریم نه این که فکر کنید تجزیه و تحلیل است. پیغامی که برای استکبار می دادند این بود که اگر می خواهید این حرکت به نتیجه برسد و این نظام کارش تمام شود تحریم ها را سنگین کنید. پیغام دادند. دقیقا اولین قطعنامه سازمان ملل در رابطه با بحث تحریم ها چه تاریخی بسته شد؟ دقیقا بعد از فتنه است.

عکس: بزرگداشت حماسه ۹دی در شیراز

آیین بزرگداشت حماسه نه دی روز گذشته در شیراز با حضور انبوه مردم ولایت‌مدار سومین حرم اهل‌‌بیت(ع) و با سخنرانی دکتر سعید جلیلی برگزار شد.

جدیدترین اثر حامد زمانی به‌مناسبت ۹ دی

حامد زمانی روز گذشته در همایش «پتک جمهوریت بر سر اشرافیت» از ترانه جدیدش به مناسبت ۹ دی رونمایی کرد.

۹ دی محاکمه مردمی سران فتنه در خیابان‌های کشور بود

شیوه دیگر دشمنان برای مقابله با این ملت ایجاد تردید است، و به جای اینکه صدام را به جان ما بیندازند، ملت را از درون دچار تردید کنند که فتنه ۸۸ ایجاد تردیدی بود که با سربلندی و موفقیت یک ملت پایان یافت.

فتنه ۸۸ جمهوریت نظام را نشانه رفته بود

تنظیم‌کنندگان و بازیگردانان صحنه اطلاعاتی و عملیاتی فتنه در سال 88، تمامی دستورالعمل‌های براندازی نرم را ماه‌ها قبل در اتاق‌های فکر مختلف اعم از داخل و خارج، برنامه‌ریزی و اجرا نمودند. آنان از نمادسازی و هویت بخشی سازمانی به طرفداران، القای شبهه تقلب و فراگیر بودن آن گرفته تا دریافت و هدفمندسازی منابع مالی و رسانه ای از فتنه، وضع تحریم‌های مختلف و فشارهای بین‌المللی علیه نظام را بخشی از این سناریوی برنامه‌ریزی شده خود قرار دادند.

تحلیل حماسه ۹دی با زاویه‌دید الگوی پیشرفت اسلامی

اتکاء به راهبرد نگرش‌سازی و تبیین صحیح مسئله؛ هم نشانه اعتقاد و اعتماد انقلاب به تشخیص مردم است و هم نشان دهنده کلید پیشنهادی انقلاب برای مدیریت چالش‌های پیش روی انقلاب است. تلاش برای شکل‌گیری نگرش صحیح در میان مردم یا همان «تصمیم‌گیری هدایت بنیان» کلید حل همه مسائل در همه حوزه های سیاسی و اقتصادی و… محسوب می شود.

رأی مردم فقط در سال ۹۲ حق‌الناس نبود

در سال ۸۸ برخی خواص با ایجاد تردید در فرصت بزرگی که برای نظام به وجود آمده بود در برابر حق‌الناس ایستادند و به صراحت گفتند دموکراسی یعنی حاکمیت نیابتی اشراف.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.