گزارش تصویری: راهپیمایی ۲۲ بهمن در روستای رومه

مردم انقلابی و شهید پرور روستای رومه با شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ، سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را جشن گرفتند .

مجموعه شعارهای مردمی برای 22 بهمن 91

انرژی هسته ای حق مسلم ماست / بفرست بازم اوباما، دو تا پهپاد کم ماست

وجه تشابه برآمدگی بوقلمون و خیابان آزادی!

چطور در 25 خرداد خیابان آزادی به فراخی چند میلیون ظرفیت دارد و 22 بهمن این خاصیت‌ را از دست می دهد؟ این طرز برخورد منافقین با حماسه ‌های مردمی انسان را به یاد بوقلمون می اندازد با آن برآمده‌گی گوشتی که از بالای نوک ش آویزان است.

اسب تروای اشرافیت در برابر جمهوریت

همان ها که حماسه 40 میلیونی را خلق کردند، فارغ از اختلاف نظرها و سلیقه ها به میدان آمدند تا نشان دهند بر یک محور متحدند و آن جمهوریتی است که؛ به خودپرستان و غرب گرایان باج نمی دهد و از بیگانگان خط نمی گیرد و جمهوری اسلامی خود را با اشرافیت تسلیمی و ذلت پذیر معامله نمی کند. بر پلاکاردی نوشته شده بود: “خبر برید دو، سه شاخه تبر شده را / که این درخت پر از زخم خم نخواهد شد”

تحلیلی جامعه شناختی از حضور مردم در 22 بهمن

پيدايي يك چنين وضعيتي پديده‌اي بي‌مانند در عمر نظام هاي سياسي و انقلاب است. همانگونه كه هيچ انقلابي از انقلابات عصر جديد پس از انقلاب فرانسه به اين ظرفيت، امكان و جرات نداشته كه سرنوشت خويش را به راي مردم و انتخاب آنها متكي كند، هيچ يك از آنها و يا حتي حكومت هاي تثبيت شده نيز در خود جسارت و امكان پذيرش اين مخاطره عظيم را نداشته كه هر ساله و در نتيجه سرنوشت خود را به پديده حضور مردمي كه در بيست و دوم بهمن ما شاهد آنيم، مشروط كند. اما اين تنها بخشي از مشكل است .

رژیم در 22 بهمن همه را فریب داد + مستندات

یکی از منابع موثق که از مقامات ارشد رژیم آخوندی است، پس از مشاهده جنایات رژیم در 22 بهمن، دچار عذاب وجدان شد. وی حقایق اتفاقاتی که در روز 22 با انتشار تصاویر و مستندات محکم، کارشناسی و غیر قابل خدشه به نمایش گذاشت. برای حفظ امنیت او از افشای نام و موقعیت ایشان معذوریم.

بالافترین

این تئوری یابوی تروا مال کدوم خری بود؟ اصلاً داشتم شاخ در می‌آوردم؛همه ی مسیر پر بود… خود من یکی از دوستان را دیدم که آنقدر مسخ تئوری اسب شده بود که یورتمه می‌رفت. آخه این ایده‌ی یابوی تروا از کدوم خری بود؟؟! تازه توی راه برگشت که همدیگر رو شناخیتم شروع کردیم به شعار دادن. هرچند همه رفته بودند ولی بالاخره ما شعارمان را دادیم.

جنبش سبز در کما

در حالی که از روزها قبل، طرح بیست و دوم بهمن سبز را مطرح کرده بودند، تا انتقام شکست خود در 9 دی را از مردم بگیرند، اما عدم حمایت مردم از آنها باعث شد که شکست تلخ تری را متحمل شوند. اما مردم با حضور در رفراندومی دیگر اعلام کردند که جمهوری اسلامی را همچنان نظام مطلوب می‌شمارند و دشمنان آب در هاون می‌کوبند.

::گزارش تصویری::راهپیمایی پر شور ۲۲ بهمن (4)

همه آمده بودند. این گوشه ای از دیده های ماست. ایران یکپارچه صحنه ی ابراز ارادت و بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی و امام خمینی بود. همه آمده بودند تا نشان دهند فتنه گران آب در هاون می کوبند و ایرانیان هنوز پایبند به همان راهی هستند که انقلاب و دفاع مقدس را به پیش برده است.

::گزارش تصویری::راهپیمایی پر شور ۲۲ بهمن (3)

همه آمده بودند. این گوشه ای از دیده های ماست. ایران یکپارچه صحنه ی ابراز ارادت و بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی و امام خمینی بود. همه آمده بودند تا نشان دهند فتنه گران آب در هاون می کوبند و ایرانیان هنوز پایبند به همان راهی هستند که انقلاب و دفاع مقدس را به پیش برده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.