آقازاده حیات سیاسی خود را در حمایت از فتنه می‌بیند؟

آقای مطهری شما در کمتر از دو هفته نظراتتان را عوض کرده اید یا در همین چند روز گذشته مدارک تقلب بعد از 4 سال به شورای نگهبان ارائه شده است؟

خاتمی چرا نگران زهرا رهنورد است؟+عکس

سید محمد خاتمی این روزها در حالی از حصر دوستان خود ابراز نگرانی می‌کند که شاید به برخی دوستانش آنقدرها هم بد نمی‌گذرد!

آيا نظام بايد برای «سران فتنه» آغوش باز كند؟!

آیا اینکه برادر عزیز و پیشکسوت ما، عملکرد سران فتنه را با عملکرد «برادران حضرت یوسف (ع)» مقایسه کرده، قیاسی مع‌الفارق نیست؟ چطور می‌توان کرده سران فتنه که به نوعی محاربه با کیان نظام جمهوری اسلامی ایران و این ملت بود را با رفتار برادران حضرت یوسف (ع) قیاس کرد.

برنامه‌ فتنه‌گران برای بازتولید بدنه‌دانشجویی

سرشاخه‌های دانشجویی فتنه ۸۸ که پس از ناکامی در پروژه به آشوب کشیدن دانشگاه‌ها به صورت جدی منزوی شده‌اند، به فعالیت‌های فرهنگی و کادرسازی فکری رو‌ی آورده‌اند.

سنگ‌تمام ساکتین برای بازگرداندن فتنه‌گران

ائتلاف فتنه گران و ساکتین فتنه بر روی یک گزینه تکنوکرات یا دو وجهی که بتواند اداره امور کشور را از دست نیروهای انقلابی خارج کند، همه آن چیزی است که در حال حاضر مدنظر جریان‌های مورد اشاره می‌باشد…

سینه چاکی سایت هاشمی برای روحانی نمای حامی فتنه

صانعی در حالی توسط سایت هاشمی رفسنجانی مورد تعریف و تمجید آنهم بی مناسبت قرار می گیرد که بخاطر حمایتهای بی دریغ از جریان فتنه و ایراد سخنان هجو و فحاشی علیه مسئولین نظام و رفتارهای خلاف شان روحانیت از سوی جامعه مدرسین حوزه علیمه قم، فاقد ملاك‌های لازم براي تصدّی مرجعيت دانسته شده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.