فیلسوف و مفسر قرآنی که سال ۴۹ کمک به فلسطین را فراموش نمی کرد

سند کمک علامه طباطبایی به مبارزان فلسطینی در سال ۱۳۴۹ به مناسبت سالگرد رحلت ایشان منتشر شد.

استقبال جنبشی ها از قهرمان حامی فلسطین

استقبال اعضای شورای مرکزی اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی از محسن باباصفری دروازه بان ملی پوش و لژیونر ایرانی باشگاه استوا بخارست رومانی (فرودگاه امام خمینی ره)
هیچ کدام از مسئولین وزارت ورزش و فدراسیون هندبال به استقبال این قهرمان نیامدند
محسن باباصفری، دروازه‌بان تیم ملی هندبال که در این فصل برای تیم استوا بخارست بازی می‌کند در کاپ اروپا مقابل تیمی از رژیم صهیونیستی حاضر به بازی نشد و اعلام کرد:ترسی از جریمه ندارم/ تا آخر پای ارزش‌های کشورم می‌ایستم

مراسم استقبال دانشجویان عدالتخواه از ورزشکار حامی فلسطین

استقبال دانشجویان عدالتخواه از دروازه بان تیم ملی هندبال و سنگربان منافع و آرمان های انقلاب اسلامی
امشب ساعت ۱:۳۰ بامداد
فرودگاه بین المللی امام
#فلسطین

دختری که مقابل بولدوزرهای اسرائیلی ایستاد

بولدوزر آنقدر به پیشروی ادامه داد تا کابین آن کاملا از روی راشل رد شد و سپس به عقب برگشت تا جسم له شده او را نمایان سازد. زمانی که دوستان راشل بالای سر او رسیدند، راشل هنوز زنده بود و به آنها گفت: «فکر می‌کنم کمرم شکسته است.» اما راننده آمبولانس فلسطینی بعدها به ما گفت هنگام رسیدن او، هیچ اثری از حیات در او دیده نشد. پس از مدت کوتاهی در بیمارستان محلی اعلام شد که او مرده است.

بایکوت علمی رژیم‌صهیونیستی در ایرلند

کمپین همبستگی با فلسطین ایرلند (IPS) طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد، 138 نفر از دانشگاهیان و افراد برجسته علمی ایرلند با امضای تعهدنامه‌ای از تحریم علمی اسرائیل حمایت کردند.

فلسطين از نهر تا بحر است؛ نه حتی يک وجب كمتر

هر طرح عملياتي بايد بر مبناي اصل: « همه‌ي فلسطين براي همه‌ي مردم فلسطين » باشد. فلسطين، فلسطينِ « از نهر تا بحر » است، نه حتي يك وجب كمتر. البته اين نكته نبايد ناديده بماند كه ملت فلسطين همانطور كه در غزه عمل كرده‌اند، هر بخش از خاك فلسطين را كه بتوانند آزاد كنند، به وسيله‌ي دولت برگزيده‌ي خود، اداره‌ي امور آن را برعهده خواهند گرفت.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.