سانسور سخنان ضدصهیونیستی نوازنده انگلیسی در ‌BBC

نیگل کندی در زمان معرفی هنرمندان گروه «رشته فلسطین» گفت:‌ خلاص شدن از آپارتاید و دستیابی به حق تساوی می‌تواند فرصت‌های بسیار خوبی را ایجاد کند. اجرای امشب بسیار احساسی خواهد بود، زیرا به مدت دو ساعت به یاد افرادی که زندانی رژیم صهیونیستی‌ شده‌اند خواهم نواخت تا به آن‌ها نشان دهم که دنیا آن‌ها را فراموش نکرده‌اند.

ضعف رسانه‌ای ما و تشنگان حقیقت در جهان

جمعی از دوستان دانشجوی فعال ایرانی دانشگاه ماستریخت هلند که فعالیت‌های زیادی در مورد مساله فلسطین در هلند دارند در حد توان خود ایده مناسبی را اجرا کردند. آنها فیلم ایرانی “بازمانده” سیف اله داد را بصورت زیر نویس انگلیسی تهیه و در دی‌وی‌دی‌های مجزا با لوگو و بسته‌بندی‌های مناسب تهیه و برای اساتید مختلف دانشگاه‌های هلند پست کردند که در جای خودش با این‌همه امکانات مادی و رسانه‌ای بشدت محدود دوستان اقدام درخور توجهی بود.

برگزاری اولین کنفرانس حمایت از فلسطین در هند

در حمایت از تحقق صلح و اجرای عدالت برای ملت مظلوم فلسطین، مجمع همبستگی فلسطین ـ هندوستان طی روزهای 17-18 نوامبر (27-28 آبان ماه) اقدام به برگزاری کنفرانسی بین المللی تحت عنوان: صلح و عدالت برای فلسطین؛ خواهد کرد.

چرا ایران از فلسطین حمایت می‌کند؟

رهبر انقلاب در خصوص حمایت از فلسطین می‌گویند: «وظیفه‌ى ماست که این کشور را از سلطه و چنگ قدرت غاصب و پشتیبان‌هاى بین‌المللى‌اش در بیاوریم و به دست مردم فلسطین بسپاریم»، اما به راستی چرا این وظیفه بر عهده‌ی ایران قرار گرفته است؟

تاریخچه حمایت ایران از فلسطین

روز قدس به عنوان محوری‌ترین عامل مقابله با اسرائیل، جهت اتحاد امت و با استراتژی به فریاد درآوردن همه و قیام همه با هم امت اسلامی و حتی عدالتخواهان و آزادی خواهان جهان پی گرفته شد.مسئلهٔ فلسطین و مقابله با اسرائیل مهم‌ترین عنصر در کلید خوردن مقابلهٔ امام خمینی با رژیم ستم‌شاهی شد …

طنین الموت لاسرائیل در شرق و غرب عالم

راهپیمایی روز قدس در کشورهای مختلف برگزار می شود.

عمق استراتژیک نام‎گذاری روز جهانی قدس

هدف بنیان‎گذار جمهوری اسلامی از اقدام مدبرانه و استراتژیک خود در نام‎گذاری روز جهانی قدس برای دفاع از آرمان فلسطین و مبارزه با صهیونیسم، تنها آزادی قدس شریف نبود بلکه قلب صهیونیسم بین‎الملل را برای آزادی کشور‎های اسلامی از شر آن نشانه گرفته بود.

فلسطینی‌ها از موضع‌گیری مرسی استقبال می‌کنند

یکی از مقام های ارشد حماس با استقبال از سخنان رئیس جمهور مصر درباره فلسطین اعلام کرد فلسطینی ها از این موضع محمد مرسی استقبال می کنند.

کاروان بین المللی کمک‌های بشردوستانه به نوار غزه رسید

اعضای این کاروان برای اعلام همبستگی با ساکنان نوار غزه، توانستند مقادیری از نیازهای دارویی ضروری و وسائل آموزشی به این منطقه بیاورند.

روابط اقتصادی، دم خروس اسرائیل ستیزی ترکیه

وزیر اقتصاد ترکیه گفت: کانال‌های تجاری ترکیه و اسراییل باز است و در هفت ماه اول سال‌جاری میلادی صادرات ترکیه به اسراییل نزدیک به ۵/۱ میلیارد دلار و واردات از اسراییل نیز در حدود ۲/۱ میلیارد دلار بوده و ترکیه در حدود ۲۵۰ میلیون دلار مازاد تجاری در مناسبات با اسراییل دارد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.